Šiais metais galiausiai bus baigta „Paranormalių reiškinių“ filmų serija

Šiais metais galiausiai bus baigta „Paranormalių reiškinių“ filmų serija

Panašu, kad „Paranormalių reiškinių“ (angl. „The Paranormal Activity“) filmų serija netrukus baigsis – prodiuserio Jasono Blumo teigimu, „Paranormalūs reiškiniai: vaiduoklio dimensija“ (angl. „The Paranormal Activity The Ghost Dimension“) bus paskutinis šios jau gana ilgai trunkančios serijos filmas.

„Priartėjome prie pabaigos“, – sako J. Blumas. „Pranešame tai prieš pasirodant filmui. Mes nesiruošiame tęsti šios siaubo filmų serijos iki begalybės, tol, kol niekas į tą pusę net nebenorės žiūrėti. Tokiu būdu mes siekiame išlaikyti „Paranormalius reiškinius“ kaip kultūros dalį ir šiuo metu tai padaryti yra geriausia.“

Iš kitų „Paranormalių reiškinių dalių“ dažniausiai užduodami klausimai buvo: „Kaip atrodo Tobis?“, „Kokia šių šeimų priešistorė?“. Iki šiol šie klausimai masino žiūrovus. Dabar į juos bus atsakyta.

Ar tikrai tai bus paskutinis „Paranormalių reiškinių“ filmas, bus matyti, tačiau panašu, kad mažų mažiausiai filmų serija kuriam laikui tikrai padarys pertrauką. Greogory‘io Plotkino režisuoto filmo „Paranormalūs reiškiniai: vaiduoklio dimensija“, kuriame vaidina Nathanas Breweris ir Jay’us Hieronas, premjera JAV numatyta spalio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles