Dwayne‘as Johnsonas atliks pagrindinį vaidmenį klasikinio vaizdo žaidimo adaptacijoje

Dwayne‘as Johnsonas atliks pagrindinį vaidmenį klasikinio vaizdo žaidimo adaptacijoje

Kino studija „New Line“ pranešė, kad planuoja į didžiuosius kino ekranus perkelti klasikinį devintojo dešimtmečio kompiuterinį žaidimą „Siautėjimas“ (angl. „Rampage“). Nieko jau nebestebinantis sprendimas pritraukė didelių žvaigždžių dėmesį, todėl pagrindinį vaidmenį juostoje atliks dabar itin populiarus buvęs imtynininkas, o dabar jau aktorius Dwayne‘as Johnsonas.

Galima sakyti, kad šį filmą kurs jau kartu dirbusi komanda. „New Line“, Dwayne‘as Johnsonas ir prodiuseris Beau Flynnas kartu pečius surėmė kuriant dar kinuose rodomą „San Andreas“ (angl. „San Andreas“). Ir nieko nuostabaus, komanda studijai sukrovė nemažą pelną. Juosta jau dabar visame pasaulyje yra uždirbusi per 400 milijonų dolerių.

Stebėdami tokią sėkmę kino kūrėjai nori kuo greičiau pradėti filmavimo darbus, bet dabar darbai palikti scenaristui Ryanui Engle‘ui, kuris anksčiau rašė scenarijų veiksmo trileriui su Liamu Neesonu „Non-Stop“ (angl. „Non-Stop“). Planuojama, kad filmavimas turėtų prasidėti kitų metų vasarą.

Aktoriui Dwayne‘ui Johnsonui pastarieji metai, o ypač šie, yra tikrai auksiniai. Metus jis pradėjo su akimirksniu milijardieriumi tapusiu filmu „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“), dabar „San Andreas“ linksta link pusės milijardo. O prieš kelias dienas dar pasirodė ir televizijos projektas „Kamuolio asai“ (angl. „Ballers“), kuriame taip pat atlieka vieną pagrindinių vaidmenų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles