Nukeliama siaubo filmo „Penktadienis 13-oji“ premjeros data

Nukeliama siaubo filmo „Penktadienis 13-oji“ premjeros data

Kino studija „Paramount“ nukėlė savo nemirtingos siaubo filmų serijos „Penktadienis, 13-oji“ (angl „Friday the 13th“) naujos dalies premjerą – vietoj planuotos 2016 m. gegužės 13 d. naujojo filmo premjera įvyks 2017 m. sausio 13 d. Tai jau trečias kartas, kai keičiama šios juostos premjeros data.

Kol kas paskutinė šios serijos dalis pasirodė 2009 m. Jai pavyko visame pasaulyje užsidirbti šiek tiek daugiau nei 91 milijono dolerių. Kuklus 19 milijonų dolerių biudžetas buvo atmuštas, ir kūrėjai planavo po kelerių metų paleisti tęsinį. Tačiau dabar aišku, kad naujos dalies teks palaukti kiek ilgiau, nei buvo planuota.

Bendrai studija „Paramount“ išleido dešimt serijos „Penktadienis, 13-oji“ dalių. Paskutinė iš jų pasirodė 2002 metais ir vadinosi „Džeisonas X“ (angl. „Jason X“). Filmas su trenksmu patyrė finansinį fiasko ir užsidirbo visame pasaulyje vos 17 milijonus dolerių. Po metų, studija išleido bendrą legendinių kino siaubo ikonų projektą „Fredis prieš Džeisoną“ (angl. „Freddy vs. Jason“), kuris pasirodė žymiai geriau. Jo pajamos siekė 114 milijonus dolerių visame pasaulyje. Bendras visų serijos filmų uždarbis siekia 600 milijonus dolerių.

Taip pat studija „Paramount“ pagaliau apsisprendė su dar vieno savo projekto premjeros data. Kitos siaubo filmų serijos – „Skambutis“ (angl. „Ring“) – trečia dalis, dar vadinama „Skambučiais“ (angl. „Rings“), taip pat turi naują premjeros datą – 2016 m. balandžio 1 d. Ankčiau buvo planuota, kad ispanų režisieriaus F. Javier Gutiérrez‘o filmas kino teatrus pasieks jau šių metų lapkričio 13 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles