Vinas Dieselis žiūrovams pažadėjo tris paskutines „Greitų ir įsiutusių“ serijos dalis

Vinas Dieselis žiūrovams pažadėjo tris paskutines „Greitų ir įsiutusių“ serijos dalis

Amerikiečių aktorius Vinas Dieselis sekmadienį internetinio socialinio puslapio Facebook paskyroje paskelbė, kad planuoja prodiusuoti paskutinius tris „Greitų ir įsiutusių“ filmų serijos dalis.

„Kino studija „Universal“ buvo tokie geri man ir taip pasitikėjo būsimo projekto vizija… Jie man buvo kaip šeima… Pažadėjau studijai su paskutine trilogija baigti šią seriją“, rašo V. Dieselis.
Šis įrašas pasirodė panašiu metu kaip ir pranešimai, kad aštuntosios „Greitų ir įsiutusių“ dalies (angl. „Furiuos 8“), kurios premjera numatoma 2017 m. balandžio 14 d., kūrimo darbai kol kas stringa, kadangi iki šiol nepavyko rasti režisieriaus, kuris sutiktų imtis šio projekto.

„Mano partneris prodiuseris Nealas Moritzas, ko gero, netgi norėtų, kad aš pats imčiausi režisuoti, tačiau tai labai ypatinga filmų serija, todėl viskas turi būti atlikta kruopščiai“, rašo V. Dieselis. „Kad būtų aišku – kol kas dar NIEKAM nėra pasiūlyta režisuoti „Greitus ir įsiutusius 8“… jau nekalbant apie tai, ar kas nors matė scenarijų“.

V. Dieselis pažadėjo paskelbti paskutinių trijų filmų „režisierius“ kitame savo Facebooko įraše.
Naujausia ir kol kas paskutinė – septintoji – „Greitų ir įsiutusių“ dalis „Box Office“ duomenimis tapo tiesiog fenomenu. Šiuo metu „Greiti ir įsiutę 7“, visame pasaulyje surinkę 1,5 milijardo JAV dolerių, daugiausiai per visą istoriją uždirbusių filmų sąraše užima penktą vietą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles