Emma Stone nebėra daugiausiai uždirbanti aktorė

Emma Stone nebėra daugiausiai uždirbanti aktorė

Didelio pasisekimo sulaukusio romantinio filmo „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“) aktorė Emma Stone taip pat nusiskynė savo karjeros laurus ir pasižymėjo kaip 2017 m. didžiausią atlyginimą, kuris siekia net 26 milijonus dolerių, pasaulyje gaunanti aktorė. Tačiau jau praėjo vieneri metai, kai bendrovė „Forbes“ paskelbė šiuos rezultatus, o dabar daugiausiai uždirbančia jie karūnavo naują Holivude karaliaujančią aktorę. Panašu, kad 2018 m. labai apsimoka būti Juodąja našle, nes aktorė Scarlett Johansson dabar yra daugiausiai uždirbančiųjų sąrašo viršuje.

Pasak „Forbes“ apžvalgos, S. Johansson dabar yra daugiausiai uždirbanti moteris Holivude, kurios atlygis nuo 2017 m. sausio 1 d. iki 2018 m. sausio 1 d., neatskaičiavus mokesčių, beveik dvigubai didesnis už E. Stone ir siekia 40,5 milijono dolerių. Žinoma, atsižvelgiant į sėkmingus filmus, su kuriais dirbo S. Johansson – „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“) ir „Šunų sala“ (angl. „Isle of Dogs“), nieko keista, kad ji sąrašo viršuje. Kitas pozicijas, po S. Johansson, užima Angelina Jolie, kurios uždarbis siekia 28 milijonus dolerių, dėl pakartotinio pasirodymo kaip Maleficentė, kino studijos „Disney“ kuriamame filmo „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“) tęsinyje. O trečiąją vietą užimanti Jennifer Aniston, kurios sukaupta suma yra 19,5 milijonai dolerių ir didžioji dalis šios sumos uždirbta iš „Emirates Airlines“, „Smartwater“ bei „Aveeno“ reklamų. Ir nors Jennifer Lawrence paskutinieji filmai „Motina!” (angl. „Mother!”) ir „Raudonasis žvirblis“ (angl. „Red Sparrow“) nebuvo tokie sėkmingi, aktorė užima ketvirtąją vietą daugiausiai uždirbančių Holivudo aktorių sąraše, uždirbusi nei daug, nei mažai – 18 milijonų dolerių.

2018 m. sąraše aktorės E. Stone nėra, kadangi ji uždirbo ne daugiau kaip 10 milijonų dolerių, o šią ribą reikia peržengti, norint patekti į sąrašą. S. Johansson nebuvo 2017 m. sąraše, kai E. Stone buvo pirmoje vietoje, tačiau sąrašo viršų aktorė pasiekė su trenksmu, kadangi grįžo į „Keršytojų“ filmus. Aktorės J. Aniston, J. Lawrence, Melissa McCarthy, Mila Kunis, Cate Blanchett ir Julia Roberts vis dar yra daugiausiai uždirbusiųjų sąraše, tiek 2017, tiek 2018 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles