„Marvel“ naudos James’o Gunn’o scenarijų „Galaktikos sergėtojai 3“

„Marvel“ naudos James’o Gunn’o scenarijų „Galaktikos sergėtojai 3“

„Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) serija yra viena iš daugelio „Marvel“ komiksų filmų. Dviem šio filmo personažams buvo skirti atskiri filmai, kur jie buvo pagrindiniai, o šiemet jie pasirodė „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity war“). Sergėtojai turėjo būti pirmoji „Marvel“ trilogija, kurios visus filmus režisavo vienas žmogus, tačiau viskas pasisuko netikėta linkme, kai filmų kūrėjas James’as Gunn’as buvo atleistas iš savo pozicijos dėl nepadorių nuomonių, kurias jis pareiškė internete prieš 10 metų.

Nuo to laiko, kai buvo paskelbta apie James’o Gunn’o atleidimą, buvo inicijuota daug peticijų, skundų ir prašymų sugrąžinti režisierių. Jo kolegos, kurie dirbo kartu su juo „Galaktikos sergėtojų“ filmuose, irgi pareiškė norą susigrąžinti režisierių. Pagrindinis „Marvel“ prodiuseris Kevinas Feige’as išreiškė palaikymą, tačiau režisierių atleido ne jis, o „Disney“ vadovybė. Nors šansas pamatyti režisierių trečiojoje dalyje yra menkas, jo scenarijus vis dar bus naudojamas. Nors scenarijus buvo pateiktas prieš Gunn’o atleidimą, „Marvel“ studija samdys dar vieną scenaristą, galintį sutvarkyti detales, kurios gali būti kontroversiškos.

„Galaktikos sergėtojai 3“ filmavimas turi prasidėti kitais metais, o režisieriaus dar nėra, todėl vis dar nėra aišku, ar filmas pasirodys 2020 metais, kaip dabar yra paskelbta. Nors jeigu scenarijus jau yra parašytas, spėti yra įmanoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles