Liamas Neesonas vaidins dar viename veiksmo filme

Liamas Neesonas vaidins dar viename veiksmo filme

Liamas Neesonas vaidina filmuose nuo 1978-ųjų metų. Per savo ilgą karjerą jis vaidino daugelyje pripažintų ir žinomų filmų, o už savo vaidmenį Steveno Spielbergo 1993 m. dramoje „Šindlerio sąrašas“ (angl. „Schindler’s List“) jis buvo nominuotas Oskarui geriausio aktoriaus kategorijoje. Nuo tada jis vaidino įvairiuose, tarp jų – ir masinio populiarumo – projektuose, tačiau paskutinį dešimtmetį jis dažniausiai pasirodo veiksmo filmuose.

Naujausias filmas, kuriame vaidins L. Neesonas vadinsis „Hard Powder“. Tai istorija apie sniego valymo mašinos vairuotoją (kurį ir vaidins L. Neesonas), turintį atkeršyti narkotikų prekeiviams dėl savo sūnaus mirties. Filme taip pat vaidins Laura Dern, Emmy Rossum, Tomas Batemanas ir daug kitų aktorių. Filmo režisierius bus Hansas Petteris Molandas, kuriantis norvegiškus veiksmo filmus nuo 1993-ųjų metų, nemažai  jo filmų sulaukė kritikų pripažinimo. Filmo scenarijų parašė Frankas Baldwinas. Naujoji juosta iš tiesų bus 2014 m. norvegiško filmo „Metų pilietis“ (norv. „Kraftidioten“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko švedų aktorius Stellanas Skarsgårdas, perdirbinys. Originalų filmą režisavo tas pats H. P. Molandas.

Nors pagal originalią istoriją veiksmas plėtojasi Norvegijoje, filmavimas jau yra prasidėjęs ir tai vyksta Kanadoje. Nors L. Leeson’ui jau 66 metai, jis nerodo ženklų stabdyti savo veiksmo filmų žvaigždės karjeros. Filmas pasirodys kino teatruose 2019 metų vasario 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles