Pasirodė pirmasis tikra istorija paremto filmo „Ford v Ferrari“ anonsas

„20th Century Fox“ ir „Walt Disney Studios“ išleido oficialius būsimo filmo „Ford v Ferrari“ (liet. „Ford vs. Ferrari“) anonsą bei plakatą. Šis filmas paremtas tikra amerikietiškų automobilių dizainerio Carroll Shelby (akt. Mattas Damonas) ir bebaimio britų kilmės vairuotojo Kevino Mileso (akt. Christianas Bale‘as) istorija.

Filmas pasakoja apie Shelby‘į ir Milesą, kurie kovojo su įmonių kišimusi į jų veiklą, su fizikos dėsniais ir su savo asmeniniais demonais tam, kad galėtų sukurti revoliuciją sukėlusį lenktyninį automobilį „Ford Motor Company“ kompanijai ir aplenktų lenktynininką Enzo Ferrari „24 Hours of Le Mans“ lenktynėse Prancūzijoje, 1966 m. Filmą „Ford vs. Ferrari“ režisavo Jamesas Mangoldas, ir čia be jau minėtų pagrindinių aktorių išvysime ir Joną Bernthalą, Caitrioną Balfe, Tracy Lettsą, Joshą Lucasą, Noah Jupe, Remo Girone ir Ray‘ų McKinnoną.

Dar 2013 m. filmo pavadinimas buvo „Lėk kaip pragaras“ (angl. „Go Like Hell“) ir jame turėjo vaidinti Bradas Pittas bei Tomas Cruise‘as, tačiau pastarasis, vos prisijungęs prie projekto, turėjo to atsisakyti, nes privalėjo filmuotis Josepho Kosinski filme „Užmirštieji“ (angl. „Oblivion“). Todėl Shelby‘io ir Mileso projektas nuo pat pradžių patyrė reikšmingų gamybinių sunkumų.

„Ford vs. Ferrari“ scenarijaus autoriai Jezas ir Johnas-Henry‘is Butterworthai bei Jasonas Kelleris. Filmas kino teatruose pasirodys jau šį rudenį, lapkričio 15 d. Su pirmuoju oficialiu filmo anonsu galite susipažinti žemiau:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles