Joelis Kinnmanas grįžta filmuotis į naują „Savižudžių būrio“ filmą

Joelis Kinnmanas grįžta filmuotis į naują „Savižudžių būrio“ filmą

Nors Jameso Gunno „Savižudžių būrys“ (angl. „The Suicide Squad“) yra apibūdinamas kaip visiškas originalaus 2016 m. filmo perkūrimas, per paskutinius du mėnesius paaiškėjo, kad galbūt tai nėra šimtaprocentinė tiesa.

Aktoriai Margot Robbie (vaidinusi Harley Quinn), Jai‘us Courtney‘us  (vaidinęs Kapitoną Bumerangą) ir Viola Davis (vaidinusi Amandą Waller) jau patvirtino, kad naujajame projekte jie ir vėl įkūnys savo ankstesnius personažus iš režisieriaus Davido Ayero filmo, o prie šios kompanijos dabar galime pridėti ir aktorių Joelį Kinnmaną, kuris vaidino Riką Flagą. Šią naujieną atskleidė pats aktorius, socialiniame tinkle „Instagram“ pasiskelbdamas apie tai, kad į filmą jis vėl sugrįš kaip „Task Force X“ lyderis.

Nepaisant to, kiek „Savižudžių būrio“ istorijoje jau matytų aktorių sugrįš naujam projektui, išvysime ir nemažai naujų veidų, kurie papildys „DC“ kino visatą. Aktoriai Idris Elba ir Johnas Cena įkūnys dar viešai neatskleistus veikėjus, drauge su Davidu Dastmalchianu, kuris įkūnys veikėją „Polka-Dot Man“ ir Daniela Melchior, kuri vaidins „Ratcher“.

„Savižudžių būrys“ kino teatruose pasirodys 2021 m. rugpjūčio 6 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles