Atskleistos antros „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ dalies scenarijaus detalės

Atskleistos antros „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ dalies scenarijaus detalės

Praėjusiais metais pasirodžiusi pirmoji „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“) dalis daugumai Hario Poterio serijos gerbėjų buvo it gaivus oro gūsis. Tai pripažino ir pati „Warner Bros.“ studija, kuri, tikėdama serijos sėkme, dar prieš jos premjerą paskelbė žinią, jog pristatys net penkias dalis. Ir vis dėlto, nors antroji juosta pasirodys jau kitų metų gale, studija ilgą laiką nebuvo linkusi atskleisti informacijos, apie ką ji bus. Tiesa, šiandien pagaliau ši buvo pradėta filmuoti, tad buvo nutrauktas ir paslapties šydas.

Studija „Warner Bros.“ teigia, kad antroji dalis bus pradėta rodyti praėjus kelių mėnesių įvykiams po pirmosios juostos pabaigos (1927-aisiais). Pabėgęs Gelertas Grindelvaldas sėkmingai verbuoja savo parankinius, norėdamas įrodyti burtininkų galią prieš visus, kurie šių neturi, o vienintelis jį galintis sustabdyti asmuo yra tas, kurį šis kadaise vadino savo brangiuoju draugu Albu Dumbldoru. Čia ir susiduria A. Dumbldoro keliai su pirmosios dalies herojumi – Njutu Miglapūčiu – kadangi šis jau kartą buvo įveikęs serijos antagonistą, Gelertą Grindelvaldą.

Jaunąjį Albą Dumbldorą serijoje suvaidins Jude’as Law, tuo tarpu, į seriją sugrįš pirmosios dalies žvaigždės: Katherine Waterston (Tina), Alison Sudol (Queenie) ir Danas Fogleris (Jacobas). Teigiama, kad antroje dalyje ir vėl išvysime Ezrą Millerį (Credence), kurio likimas pirmos dalies pabaigoje buvo visiškai neaiškus ir personažas sugrįš itin neįtikėtinu būdu.

Kaip teigia patys „Warner Bros.“, dar tikslaus pavadinimo neturinti antroji dalis persikraustys į Londoną ir Paryžių, tuo tarpu bus parodytos ir tam tikros asociacijos su Hario Potterio pasauliu, kurios pradžiugins kiekvieną originalios istorijos skaitytoją bei filmų gerbėją.

Antroji dalis kino teatruose pasirodys 2018-ų metų Lapkričio 18-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles