Pirmasis „Kapitonės Marvel“ anonsas sprogdina internetą

Po daugybės mėnesių laukimo ir „Keršytojų: Begalybės karo“ (angl. Avengers: Infinity War) sukelto ažiotažo, internetą pasiekė pirmasis visų be galo laukiamo „Kapitonės Marvel“ (angl. Captain Marvel) filmo anonsas. Pažiūrėjus anonsą galima tik pasakyti – studija, be jokios abejonės, atsižvelgė į visus savo gerbėjus ir pristato anonsą, vertą viso sukilusio susidomėjimo.

Pirmasis Kapitonės filmas bus savotiškai netradicinė priešistorė. Pasakojimas bus apie Kerol Danvers, kuri jau turės savo galias, bet ji nuolat regės ištraukas iš savo ankstesnio gyvenimo. Panašu, kad tai vyks dar prieš visą „Keršytojų“ iniciatyvą, mat išvysim jauną Niką Fiurį ir, taip, jis dar bus su abiem savo akimis. Būtent Kerol Danvers bus pirmoji superherojė, kuri atvers kietajam „S.K.Y.D.O.“ agentui akis apie ateivius, supergalias ir kitus herojus.

Pirmieji žvilgsniai į patį anonsą atrodo stulbinamai. Viskas pasakojama taip, kad tiesiog išsprogdintų mažą komiksų gerbėją, sėdintį suaugusio žmogaus kūne. Muzika, vaizdai, trumpi užkadriniai monologai – tai yra stulbinama ir susijungia į vieną stiprų užtaisą. Ir nors kažkam tai gali pasirodyti kaip eilinis šių dienų feministinės ideologijos pritempimas į didžiuosius ekranus, Kevinas Feige’as, „Marvel“ studijos vadovas, tam tikrai paprieštarautų. Anot jo, Kerol Danvers, arba Kapitonė Marvel, yra bene stipriausia visos Marvel kino visatos superheroję. Ir, greičiausiai, ta superherojė, kuri ketvirtoje „Keršytojų“ dalyje nugalės Tanosą. Arba prie to labai smarkiai prisidės. Bus matyt. bet kol kas, kviečiame pažiūrėti primąjį „Kapitonės Marvel“ anonsą, o filmo premjera laukia kitų metų kovo 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles