Sausį bus pradedamas filmuoti filmas „Zombių žemė 2“

Sausį bus pradedamas filmuoti filmas „Zombių žemė 2“

Filmo „Zombių žemė 2“ (angl. „Zombieland 2“) filmavimai prasidės jau 2019 m. sausį, o dėl šių naujienų, ne ką mažiau už fanus, džiūgauja ir juostos režisierius Rubenas Fleischeris. Pirmoji „Zombių žemės“ dalis buvo išleista prieš devynerius metus ir susilaukė tikrai nemažo gerbėjų susidomėjimo. Tačiau panašu, kad pirmosios dalies pasisekimo ne visai pakako „Sony“ kino kompanijai, kad būtų uždegta žalia šviesa antrajai filmo daliai, nepaisant to, kad kūrybinė komanda tikrai troško dirbti ties tęsiniu. Dabar, pagaliau, antroji „Zombių žemės“ dalis bus pradėta filmuoti jau kitąmet ir tikėtina, kad naujoji dalis kinuose pasirodys pirmosios dalies dešimtmečio metinių proga.

R. Fleischeris grįžta į režisieriaus kėdę, o šiuo metu jis reklamuoja savo naujausią projektą – filmą „Venomas“ (angl. „Venom“), kur kompanijos „Marvel Comics“ personažą įkūnys aktorius Tomas Hardy‘is. Naujausiame interviu R. Fleischeris buvo paklaustas apie tai, kokioje gamybinėje stadijoje šiuo metu yra „Zombių žemė 2“, tačiau tuo metu režisierius negalėjo pasakyti labai daug, tačiau jis pasidalijo savo džiaugsmu ir paaiškino, kad jau vyksta pasiruošimo darbai. „Aš jaudinuosi. Mes iš tikrųjų pradedame „Zombių žemės“ tęsinį. Aš rinkau informaciją, kūriau kadruotes bendram vaizdui susidaryti ir pagaliau tai vyksta, ir dirbti su ta pačia filmavimo komanda yra visiškas svajonės išsipildymas. Buvo nuostabu pradėti kurti planus šiam filmui ir vėl turėti galimybę dirbti su Emma, Jesse‘iu, Woody‘džiu ir Abigail. Taip, šiuo metu esame tik pradinėje filmo gamybos stadijoje, tačiau turime nuostabų scenarijų ir filmavimus pradėsime sausį.“ – interviu kalbėjo režisierius R. Fleischeris.

Scenaristas Paulas Wernickas ir prodiuseris Rhettas Reese‘as, kurie kartu dirbo su abiem „Deadpool“ filmais, parašė tiek pirmosios, tiek antrosios „Zombių žemės“ dalių scenarijus. Per paskutinius metus jų pavardės tapo žinomos kino pasaulyje ir tai tikrai nieko nesupykdė, kai jie ėmėsi antrosios „Zombių žemės“ dalies. Vienas didesnių sunkumų šiam filmui buvo suderinti aktorių Emmos Stone, Jesse‘io Eisenbergo, Woody‘džio Harrelsono ir Abigail Breslin filmavimosi grafikus, kadangi jie yra didelė dabartinio kino pasaulio dalis ir dalyvauja daugybėje projektų. Laimei, šią situaciją išspręsti pavyko. Tai tikriausiai vienas iš tų atvejų, kurių metu sakome „geriau vėliau nei niekada“. Ir praėjus beveik 10-čiai metų, istorijos tęsinys bus netgi įdomesnis. R. Fleischeris nesileidžia į detales apie juostą, tačiau mestelėjo mintį, kad praėjus dešimtmečiui po to, kai viską pirmą kartą užvaldė zombių apokalipsė, pasaulis atrodys ganėtinai įdomiai… „Na, turiu omeny, juk praėjo 10 metų, tad kas gali žinoti, kaip pasaulis atrodys dabas?“, –  komentavo režisierius.

„Sony“ dar tik turės išleisti oficialią filmo santrauką ar atskleisti istorijos detalių, tačiau jau dabar sklando gandai, kad tęsinyje matysime, kaip grupelė bandys susidoroti su superzombių būriu, kuriuos įveikti bus kur kas sunkiau. Tačiau kaip viskas bus iš tikrųjų, teks įsitikinti patiems, o „Zombių žemė 2“ kinuose pasirodys jau 2019 m. spalio 11 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles