„Įsikūnijimo“ pratęsimo data ir vėl buvo nukelta

„Įsikūnijimo“ pratęsimo data ir vėl buvo nukelta

Nuo legendinio originalaus „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) prabėgo bemaž 8-eri metai, o serijos gerbėjai nekantriai laukia režisieriaus Jameso Camerono atvyksiančių tęsinių. Ir visgi, daugumai teks nusivilti – pratęsimo data ir vėl buvo nukelta.

Pasak šaltinių, J. Cameronas dar šių metų rugpjūčio 15-ąją turėjo pradėti filmuoti antrąją „Įsikūnijimo“ dalį, kuri būtų sufilmuota kartu su trečiąja, ketvirtąja ir penktąja dalimis. Šiuo metu nauja data nėra skelbiama, tačiau jeigu režisierius ir išties pradės filmavimus numatytu laiku, tikėtina, kad neužilgo sulauksime ir šios informacijos.

Dar praėjusių metų gruodžio mėnesį vieną pagrindinių vaidmenų vaidinanti Sigourney Weaver duotame interviu netiesiogiai užsiminė, kad tęsinys 2018-ais metais gali ir nepasirodyti, tačiau iki šiol nei studija, nei J. Cameronas savo oficialaus žodžio tarę dar nebuvo. Kuomet režisierius pristatinėjo savo naujausią dokumentinę juostą „Atlantis Rising“, portalas „The Star“ užklupo J. Camerono visai nepasiruošusį dėl „Įsikūnijimo“:

„Na, 2018-ais juostos tikrai neišvysime. Mes dar nepaskelbėme oficialios išleidimo datos. Žmonės turi suprasti, kad tai iškarto yra daugybės filmų kūrimo procesas – mes nekalbame apie vieną filmą – filmuosime išsyk keturias dalis. Tai yra neišpasakytai didžiulis projektas, kuris iš mano gyvenimo išbrauks maždaug aštuonis gyvenimo metus, ir aš privalau apie visą apmąstyti. Žinote, mums reikėjo keturių su puse metų pagaminti vieną filmą. O dabar mes kuriame keturis“.

Juostos režisierius dar sausį atskleidė, kad visų juostos tęsinių scenarijai jau yra užbaigti, o filmavimo darbai turi prasidėti rugpjūtį. Skelbiama, kad tęsiniuose išvysime ir visas originalios dalies žvaigždes: Samą Worthingtoną, Zoe Saldana, Sigourney Weaver ir Stepheną Langą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles