Stevenas Spielbergas ir J. J. Abramsas prodiusuos filmą apie pabėgėlius iš Sirijos

Stevenas Spielbergas ir J. J. Abramsas prodiusuos filmą apie pabėgėlius iš Sirijos

Interneto šaltiniai praneša, kad du amerikiečių sineastai – Stvenenas Spielbergas ir J. J. Abramsas – vėl suvienys savo jėgas ir talentus neeiliniam projektui. Šįkart kino filmu turėtų tapti Jungtinių Tautų vyriausiojo komisaro pabėgėlių klausimu atstovės spaudai ir ryšiams su visuomene Melissos Fleming parašyta knyga.

Kūrinys „Viltis, stipresnė už jūrą“ (angl. „A Hope More Powerful Than the Sea“) leidžia iš naujo patirti autentišką ir tiesiog nuostabią jaunos sirės Doaa Al Zamel, kuri su dviem savo vaikais ant rankų plaustu leidosi į atvirą jūrą su viltimi iš Egipto patekti į Švediją.

J. J. Abramsas ir S. Spielbergas taps šios juostos prodiuseriais. Filmą kurs kino studija „Dreamworks“.

Kol kas joks scenaristas ir joks režisierius nesiėmė šio projekto. Paties S. Spielbergo tvarkaraštis yra per daug įtemptas, kad jis pats galėtų imtis režisuoti šį filmą: kino kūrėjas šiuo metu ir taip yra užsiėmęs savo būsimo mokslinės fantastikos filmo „Ready Player One“ postprodukcijos darbais, be to, dar laukia nauja Indianos Džounso nuotykių dalis. Maža to, neseniai paskelbta, kad S. Spielbergas režisuos naują projektą, pasakosiantį apie 1971 m. „Washington Post“ sprendimą paviešinti skandalingus Pentagono dokumentus. Filme turėtų vaidinti Oskaro laureatai Meryl Streep ir Tomas Hanksas.

Savo ruožtu J. J. Abramsas prodiusavo rudenį kino teatrus pasieksiantį mistinį siaubo filmą „Dalelių dievas“ (angl. „God Particle“). Naujausias jo, kaip prodiuserio, darbas – šeštoji  „Neįmanomos misijos“ (angl. „Mission: Imposible“) dalis, kurią režisuos Christopheris McQuarrie‘is. Juosta visai netrukus bus pradėta filmuoti Paryžiuje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles