Pasirodė antrasis „Greitų ir įsiutusių 8“ anonsas

Kino kompanija „Universal Pictures“ atlieka išties puikų darbą reklamuodama kiek daugiau nei po mėnesio kino teatrus pasieksiantį filmą. Pradžioje – pirmasis anonsas, vėliau – trumpas, bet galingas „Supertaurės“ klipas, ir štai – 3 minutes trunkantis naujausias, dar daugiau siužeto atskleidžiantis, antrasis anonsas.

Naujajame filmo „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „Fate of the Furious) klipe išvystame aktorę Charlize Theron ir jos moderniųjų technologijų kupinus teroristinius veiksmus. Anonso vaizdai atskleidžia, jog pagrindinė „blogietė“ geba valdyti visus automobilius į pagalbą pasitelkusi nuotolinio valdymo pultą. Po paskutiniosios franšizės dalies dauguma sakė, jog triukai su automobiliais pasiekė prasilenkimo su realybe ribą. Panašu, jog 8-ojoje dalyje ta riba bus kilstelėta į viršų dar labiau.

Juostos lūkesčiai dideli. Prisiminkime, jog 7-oji „Greitų ir įsiutusių“ dalis susižėrė 1,5 milijono dolerių už parduotus bilietus visame pasaulyje. Domas nusisuka nuo savo šeimos, automobilių gaudynių scenoje bus ir povandenis laivas, tie patys automobiliai kris iš daugiaaukščių. Visa tai žada, jog 8-oji dalis bus dar šaunesnė.

„Greiti ir įsiutę 8“ filmo aktorių kolektyvą sudarys franšizės žvaigždės Vinas Dieselis, Dwayne‘as Johnsonas, Jasonas Stathamas, Michelle Rodriguez, Tyrese‘as Gibsonas, Chrisas „Ludacris“ Bridgesas, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky ir Kurtas Russellas. Šioje dalyje prisijungs ir naujieji aktoriai Charlize Theron, Scottas Eastwoodas ir Oskaro laurietė Helen Mirren. Filmas kino teatruose pasirodys balandžio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles