Naujas Woody Alleno filmas su Louis Garreliu ir Christophu Waltzu bus filmuojamas Ispanijoje

Naujas Woody Alleno filmas su Louis Garreliu ir Christophu Waltzu bus filmuojamas Ispanijoje

Woody Allenas kraunasi lagaminus ir ruošiasi grįžti į Ispaniją! Praėjus 11 metų po to, kai pasirodė romantinė dramedija „Viki, Kristina, Barselona“ (angl. „Vicky Cristina Barcelona“, 2008 m.), kuri Penélopei Cruz atnešė Oskarą geriausios antraplanės aktorės kategorijoje, garsusis Niujorko neurotikas liepos mėnesį Pirėnuose vėl sustatys filmavimo kameras ir pradės kurti savo jau 52-ąjį ilgametražį. Naujoji komedija su romantikos priemaišomis kol kas dar neturi pavadinimo, tačiau jau aišku, kad jos veiksmas plėtosis San Sebastijano kino festivalio paraštėse, kur amerikiečių pora bus apžavėta ne tik šalies magijos, šarmo ir grožio, bet ir fantastiško kino pasaulio – bent taip filmą aprašo amerikiečių portalas „Deadline“.

Taip pat jau žinomos ir kelios aktorių pavardės: dukart Oskaro laureatas Christophas Waltzas ir Gina Gershon vaidins jau minėtąją amerikiečių porą. Louis Garrelis bus talentingas prancūzų režisierius, su kuriuo ji užmegs romaną, o jos sutuoktinis tuo metu puls į Elenos Anayos vaidinamos vietinės ispanės glėbį. Prie jų taip pat prisijungs Segi Lópezas ir Wallace‘as Shawnas, su W. Allenu bendradarbiausiantis jau šeštą kartą, po pasirodymo filmuose „Mahetenas“ (angl. „Manhattan“, 1979 m.), „Radijo dienos“ (angl. „Radio Days“, 1987 m. ), „Šešėlis ir rūkas“ (angl. „Shadows and Fog“, 1991 m.), „Nefritinio skorpiono užkeikimas“ (angl. „The Curse of the Jade Scorpion“, 2001 m.) ir „Melinda ir Melinda“ (angl. „Melinda and Melinda“, 2004 m.).

Belaukdami, kol paaiškės naujojo W. Alleno filmo, kuris, tikėtina, gali būti pristatytas kitais metais Kanuose, pavadinimas, galime prisiminti, kad šiemet taip pat dar laukia kol kas kino salių taip ir nepasiekusio naujo šio režisieriaus kūrinio premjera. Numatyta, kad žiūrovai naujausią W. Alleno filmą „Lietinga diena Niujorke“ (angl. „A Rainy Day in New York“) turėtų išvysti rugsėjo 18 d. – šįkart Timothée Chalametas, Elle Fanning, Jude‘as Law ir Rebecca Hall Didžiajame obuolyje per vieną savaitgalį išgyvens visą seriją įvairių gyvenimiškų peripetijų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles