Kontroversiškas filmas „Medžioklė“ visiškai atšauktas po piktos prezidento žinutės

Kontroversiškas filmas „Medžioklė“ visiškai atšauktas po piktos prezidento žinutės

Prieš dvi savaites, studija „Blumhouse“, išleidusi nemažai kokybiškų siaubo filmų, pasidalijo pirmuoju juostos „Medžioklė“ (angl. „The Hunt“) anonsu. Siužeto idėja – kiekvienais metais turtuolių elitas pagrobia dvylika paprastų žmonių sportiniam medžiojimui ir šį kartą viena iš aukų apverčia situaciją aukštyn kojom. Panašu į tos pačios studijos išleistus „Išvalymo“ (angl. „The Purge“) filmus, tik čia satyriškas politinis kontekstas dar tiesmukiškesnis.

Pasirodęs „Medžioklės“ anonsas sulaukė ypač daug neigiamų atsiliepimų. Pagrindinė idėja – turtuoliai, kurie žudo paprastus amerikiečius skirtinguose politiniuose spektruose – pasirodė labai netinkama tokiu įtemptu metu Amerikoje ir daug neigiamų komentarų peikė jame vaizduojamą smurtą su ginklais. Filmui taip pat labai nepagelbėjo tą patį savaitgalį šalyje įvykusi tragedija – trys masinės šaudynės per tris dienas, per kurias žuvo mažiausiai 35 žmonės. Šios prastos aplinkybės bei piktos nuomonės, privertė „Universal“ kompaniją, atsakingą už „Blumhouse“, visiškai sustabdyti kontroversišką filmo reklaminę kampaniją.

Šį savaitgalį „Universal“ žengė dar vieną žingsnį ir visiškai atšaukė „Medžioklės“ filmą, kuris turėjo pasirodyti rugsėjo 27-ą dieną. Išleistame pareiškime, kompanija nusprendė, kad šis laikas tiesiog yra netinkamas filmo išleidimui ir jie toliau bendradarbiaus su „Blumhouse“ studija. Vis dėlto kompanija visiškai neafišavo fakto, kad dieną prieš jo atšaukimą filmu skundėsi pats Amerikos prezidentas Donaldas Trumpas. Piktoje socialinio tinklo „Twitter“ žinutėje susitelkta ties filmu (specifiškai pavadinimo neminėjo, bet suprasti galima), kuriuo, jo žodžiais, rasisitiškas Holivudo elitas nori sukelti chaosą. Kitą dieną „Medžioklė“ buvo atšaukta.

Tad štai kokia situacija, kai bendra auditorija ir pats prezidentas gali sukelti tokį spaudimą ir panaikinti filmą, kuriam liko du mėnesiai iki pasirodymo. Dabartinė „Medžioklės“ ateitis nėra aiški, ar jis bus išleistas vėlesniu laiku, ar numestas į internetinę platformą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles