Casey’is Affleckas tampa tėvu po žmoniją nusiaubusios apokalipsės

Oskaro laureatas Casey‘is Affleckas pamažu ima sekti savo brolio Beno pėdomis. Iki šiol dažniausiai atlikdavęs pagrindinius ar antro plano vaidmenis, aktorius žengia stiprų žingsnį į režisūrą ir antruoju bandymu pristato naują įtampos kupiną dramą apie gyvenimą postapokaliptiniame pasaulyje – „Mano akių šviesa“ (angl. „Light of My Life“). Šį filmą C. Affleckas ne tik režisavo, bet kartu parašė scenarijų ir atliko pagrindinį juostos vaidmenį.

Pagrindinį tėvo vaidmenį atliekantis C. Affleckas visą laiką keliaus su dukra Reg, kurią suvaidino kino naujokė Anna Pniowsky. Jiedu keliauja po moterų populiaciją išnaikinusio maro žemes, siekdami išgyventi. Pagrindinis tėvo tikslas – bet kokia kaina apsaugoti dukrą nuo ją medžiojančių sužvėrėjusių vyrų.

„Filmas pasakoja apie žmogų, kuris labai jaudinasi dėl savo dukros ir stengiasi ją apsaugoti. Norėjau, kad viskas atrodytų kaip galima tikroviškiau ir keltų tik pačias aštriausias emocijas. Nenorėjau, jog grėsmė atrodytų per maža. Norėjau, kad susidarytų įspūdis, jog dukrą ketina pagrobti visas pasaulis ir tik aš galiu ją apsaugoti“, – duodamas interviu „AP News“ pasakojo C. Affleckas.

Šis postapokaliptinis dviejų žmonių išgyvenimo trileris tampa lėtai degančia ir įtampos kupina istorija, parodančia absoliutaus civilizacijos nužmogėjimo laipsnį ir ką dėl savo vaikų gali padaryti tėvas. „Rašydamas scenarijų, pradžioje planavau, jog vaikai bus berniukai. Tačiau pakeičiau visą istoriją ir pamaniau – kas, jei maras išnaikintų visas moteris ir vienintelė gyva likusi mergaitė būtų mano dukra? Ką dėl jos padaryčiau?“ – pridūrė aktorius. Jau dabar „Mano akių šviesa“ yra lyginama su žanro klasika tapusiu „Keliu“ (angl. „The Road“) ir „Žmonių vaikai“ (angl. „Children of Men“).

Visi šie išgyvenimai ir bręstančios įtampos kupinas filmas „Mano akių šviesa“ didžiuosius kino ekranus visoje Lietuvoje pasieks rugpjūčio 23 d. Be C. Afllecko ir kino naujokės Annos Pniowsky filme vaidmenį taip pat atliks serialo „Tarnaitės istorija“ (angl. „Handmaid‘s Tale“) aktorė Elisabeth Moss, Tomas Boweris, Timothy‘is Webberis ir kt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles