Aktoriai Robertas de Niro ir Shia LaBeoufas vaidins naujoje kriminalinėje dramoje

Aktoriai Robertas de Niro ir Shia LaBeoufas vaidins naujoje kriminalinėje dramoje

Aktoriai Robertas de Niro bei Shia LaBeoufas bendradarbiaus ir vaidins kartu naujame filme pavadinimu „After Exile“ (liet. „Po tremties“). Pagal tikrą istoriją paremta kriminalinė drama bus režisuojama Joshua Michael Sterno, kurio žinomiausias darbas yra nelabai pavykusi Steve‘o Jobso biografija su aktoriumi Ashtonu Kutcheriu.

„Po tremties“ susitelks ties skaudžia drama ir keliu į naują gyvenimą. Pagrindinis veikėjas Maikas Belanis, kurį vaidins S. LaBeoufas, paleidžiamas iš kalėjimo po aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmės, gautos už nekalto žmogaus nužudymą per apiplėšimą. Kartu su  tėčiu – taip pat buvusiu nusikaltėliu, –kurį įkūnys R. de Niro, jie stengsis apsaugoti Maiko jaunesnį brolį nuo nusikaltstamo kelio.

Šių metų pabaigoje abu aktorius bus galima pamatyti dideliuose bei įdomiuose projektuose. R. de Niro po daugybės metų vėl bendradarbiauja su M. Scorsese ir liko tik pusantro mėnesio iki ilgai laukto jų filmo „Airis“ (angl. „The Irishman“). Tuo tarpu, metų pabaigoje išeis itin keistas, bet festivaliuose neprastų atsiliepimų sulaukęs „Honey Boy“ (liet. „Medaus berniukas“) – drama apie S. LaBeoufo vaikystę. Negana to, kad aktorius pats parašė scenarijų šiam filmui, jis dar vaidina ir savo paties tėvą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles