Išleistas pirmas filmo „Mano vardas Dolemitas!“ anonsas

Interneto transliuotojas „Netflix“ išleido pirmąjį filmo „Dolemite Is My Name!“ (liet. „Mano vardas Dolemias!“) anonsą. Filme aktorius Eddie‘is Murphy‘is įkūnys pasipiktinusį ir labai originalų Rudy Ray Moore‘ą, kuris per savo gyvenimą reiškėsi įvairiais amplua, įskaitant komiko, muzikanto, atlikėjo, aktoriaus ir prodiuserio. Po daugybės patirtų nesėkmių pramogų pasaulyje, R. R. Moore‘as nusprendė žengti į komedijos pasaulį, kur jis ir sukūrė savo Dolemito asmenybę.

Filmo „Mano vardas Dolemitas!“ anonsas yra toks pat keistas ir netradicinis, koks tikrovėje buvo pramogų pasaulyje besiblaškantis legendinis R. R. Moore‘as. Šiam biografiniam filmui scenarijų rašė Scottas Alexanderis ir Larry‘is Karaszawskis – scenaristai, parašę scenarijus filmams „Žmogus mėnulyje“ (angl. „Man On The Moon”), „Visuomenė prieš Larį Flintą” (angl. „The People Vs. Larry Flynt”) ir „Edas Vudas” (angl. „Ed Wood”). Peržiūrėjus pirmąjį anonsą akivaizdu, kad tai nebus vien skaičių ir pavardžių reikalas, o tai leidžia lengviau atsipūsti. O E. Murphy‘io vaidybiniai sugebėjimai kuo puikiausiai atkartoja legendinės asmenybės charakterio savybes bei būdo manieras.

„Mano vardas Dolemitas!“ pirmą sykį bus pristatytas tarptautiniame Toronto kino festivalyje rugsėjį ir bus parodytas kelete pasirinktų kino teatrų, prieš filmui atsirandant „Netflix“ platformoje. Filmas režisuotas Craigo Brewerio, kuris dirbo su 2005 m. juosta „Hustle & Flow“. Biografinė juosta „Mano vardas Dolemitas!“ pasakoja apie R. R. Moore‘ą, kuris užsibrėžia tikslą, kad jo Dolemito asmenybė taptų pasaulinio lygio sensacija. Kartu su E. Murphy filme išvysime ir aktorius Titussą Burgessą, Craigą Robinsoną, Mike’ą Eppsą, Da‘Vine Joy Randolph, Keeganą-Michaelą Key’ų, Snoop Doggą ir Wesley Snipesą. Režisierius C. Breweris su W. Snipesu ir E. Murphy kartu dirbs juostoje „Coming 2 America“ (liet. „Vykstant į Ameriką“), kuri, kaip pranešama, bus pradėta filmuoti jau rudenį, kada nurims aistros dėl naujausio filmo „Mano vardas Dolemitas!“.

Tikrieji Dolemito filmai buvo gan dideliu atstumu nutolę nuo Holivudinių filmų biudžeto. Tie filmai buvo visiška priešingybė to, ką matome dabar, ir pasižymėjo pačiomis legendiškiausiomis klaidomis bei medine vaidyba, kokią tik buvo įmanoma pamatyti tais laikais, tačiau tai dar labiau padidino nepakartojamą tų filmų ir paties Dolemito žavesį. C. Breweris tai palygino su tuo, kai jis su draugais pirmą kartą pradėjo įsijausti į filmų kūrimo pasaulį. „Mes visi susirinkdavome kartu ir žiūrėdavome pačius įvairiausius nepriklausomų kūrėjų filmus, ypač tuos klasikinius juodaodžių kultūros filmus, o „Dolemitas“ buvo tas filmas, kurį mes visada žiūrėdavom dėl jo nuostabių trūkumų. Bet taip, kaip Rudy‘is Ray Moore’as pasirodo kaip nuostabiai stiprus personažas, taip ir jo istorija yra iš tikrųjų įspūdingas pasakojimas, o aš visada buvau linkęs į tokių žmonių filmus, kurie neturi daug, bet iš to, ką turi, jie padaro labai daug. Tad kai S. Alexanderis ir L. Karaszawskis man atsiuntė scenarijų, ši istorija mane labai suintrigavo. Iš pradžių pamaniau, kad tai bus filmo „Dolemitas“ perdirbinys, bet pagalvojau, kad galbūt iš to ir galima padaryti kažką smagaus, bet nežinau ar jausčiausi patogiai tai darydamas. Bet galiausiai, kai perskaičiau pirmąjį puslapį ir supratau, kad tai bus apie Rudy, viskas įgavo visai kitokią prasmę.“ – apie filmą kalbėjo režisierius C. Breweris.

Legensinis R. R. Moore‘as mirė 2008 m., tačiau istorijos apie jį vis dar gyvos. Jis buvo vadinamas „Repo krikštatėviu“ ir tikriausiai būtų neįmanoma surasti, kiek kartų jo vardas yra skambėjęs hip hopo pasaulyje. Klasikinių filmų apie juodaodžius ir jų kultūrą gerbėjai, filmą „Mano vardas Dolemitas!“ galės išvysti jau šį rudenį, tačiau „Netflix“ dar nėra paskelbę oficialios filmo išleidimo datos. O dabar susipažinkite su naujuoju Delomitu ir jo istorija pirmajame filmo anonse:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles