Nicolas Cage’as naujame trileryje primena Džoną Viką, bet ne su šunimi, o su kiaule

Gyvenime svarbiausios dvi taisyklės: nepriekabiaukite prie Keanu Reeveso šuns ir negrobkite Nicolo Cage’o kiaulės.

JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimą pelnęs aktorius N. Cage’as naujausiame savo filme – trileryje „Kiaulė“ (angl. „Pig“), primena savitą Džono Viko versiją, tačiau vietoje to, kad kaip persiauklėjęs žudikas pradėtų keršyti už nužudytą šuniuką, kurį jam padovanojo jo velionė žmona, garsus trumų ieškotojas persekioja žiaurius žmones, kurie pagrobė jo kiaulę.

Ir nors toks scenarijus skamba itin keistai, bet jis puikiai tinka į kino olimpą bandančiam grįžti N. Cage’ui: trileris „Kiaulė“ pasakoja apie trumų ieškotoją, kuris gyvena vienišas Oregono tyruose ir po to, kai kažkas pagrobia jo kiaulę, privalo sugrįžti į savo praeitį Portlande bei surasti savo mylimą pagalbininkę.

„Nusipirk naują kiaulę,“ – filmo anonse patariama N. Cage’o personažui Robui. Atsiprašome, sere, bet jis negali to padaryti.

„Prisimenu kiekvieną patiekalą, kurį kada nors gaminau. Prisimenu kiekvieną žmogų, kuriam kada nors serviravau. Tu gyveni savo gyvenimą dėl jų, o jie tavęs net nemato. Tu net nematai savęs,“ – sako N. Cage’o personažas filmo anonse. „Mes neturime daugybės dalykų, kurie iš tikrųjų rūpėtų… Pas ką mano kiaulė?“. Filmo „Kiaulė“ anonse vaizduojamas aukščiausios klasės šefų pasaulis atrodo itin įtartinai.

Filmą režisavo Michaelas Sarnoski, kuris taip pat parašė ir šios juostos scenarijų. O greta N. Cage’o pasirodo siaubo filmo „Paveldėtas“ (angl. „Hereditary“) žvaigždė Alexas Wolffas.

„Nicolas yra vienas talentingiausių, drąsiausių, dosniausių, įtakingiausių ir labiausiai įkvepiančių aktorių, kuris kada nors vaidino bet kokios rūšies ar bet kokios kalbos ar stiliaus filme,“ – mano A. Wolffas. „Kai kieno nors darbas filmavimo aikštelėje reiškia daugiau jūsų gyvenimui, nei galėtų paaiškinti žodžiai, neįmanoma apibendrinti vienu atsakymu [ar] sakiniu. Viskas, ką galiu pasakyti, yra tai, kad kiekvieną dieną iššokau iš lovos ir skubėjau į filmavimo aikštelę, kad pamatyčiau Nicolo Cage’o talentą. Vienu sakiniu, pamėginsiu – dirbti su juo yra tikras džiaugsmas,“ – sako A. Wolffas.

Trileris „Kiaulė“ Lietuvos kinuose nuo rugpjūčio 6 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles