„Deadpool“ žvaigždė Ryanas Reynoldsas apsiverkė žiūrėdamas filmo „Keršytojai. Pabaiga“ gerbėjų reakcijų vaizdo įrašus

Veiksmo komedijos „Deadpool“ žvaigždė Ryanas Reynoldsas atskleidė, kad apsiverkė bežiūrėdamas keršytojų paskutinio filmo „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“) gerbėjų reakcijų vaizdo įrašus.

Kino studijos „Marvel“ mokslinės fantastikos ir veiksmo filmas pasirodė kinuose dar socialiai neapribotai auditorijai, 2019 metais prieš prasidedant pasaulinei pandemijai. Neseniai R. Reynoldsas atskleidė, kad „apsiverkė žiūrėdamas gerbėjų, reaguojančių į netikėtus filmo vingius, vaizdo klipus“.

„Galbūt aš esu emocingas dėl visko, kas šiuo metu vyksta pasaulyje, bet tą rytą aš verkiau žiūrėdamas nesuvaidintas žmonių reakcijas,“ – sako aktorius.

„Tai vienas gražiausių, didelio biudžeto veiksmo filmų, kuriuos aš kada nors mačiau,“ – atskleidžia R. Reynoldsas. „Vienintelis dalykas, kurio aš labai laukiu ir kurio man labai trūksta – kino teatre žiūrėti filmą tokiu būdu. Tai juk unikali patirtis.“

Netrukus kinuose pasirodysiančios nuotykių veiksmo komedijos „Laisvasis Gajus“ (angl. „Free Guy“) aktorius neseniai paerzino „Deadpool“ fanus su nuotrauka, kurioje jis persirengęs šiuo personažu.

Trečiasis serijos filmas „Deadpool 3“ persikels į „Marvel“ superherojų kino visatą, nes kino studijos „20th Century Fox“ dukterinė studija „Wade Wilson“, sukūrusi pirmuosius du „Deadpool“ filmus, jau priklauso kino milžinei „Disney“.

Taip, jau patvirtinta, kad filmas turės N-16 cenzą.

Kalbėdamas šių metų pradžioje kino studijos „Marvel“ prezidentas Kevinas Feige’as sakė: „Jis bus įvertintas N-16 ir mes šiuo metu dirbame prie scenarijaus, o Ryanas dabar jį peržiūri. Šiemet filmuoti nepradėsime.“

Veiksmo komedijos „Deadpool“ tęsinio teks laukti dar mažiausiai metus, bet aktorių R. Reynoldsą bus galima išvysti Lietuvos kinuose jau rugpjūčio viduryje, nuotykių ir veiksmo komedijoje „Laisvasis Gajus“.

Komedija „Laisvasis Gajus“ pasakoja apie paprastą vaikiną Gajų, kuris gyvena paprastą gyvenimą. Dirba nuobodų, nedaug kam suprantamą ir, turbūt, niekam nereikalingą darbą banke, kurį užpuolikai apiplėšinėja maždaug 17 kartų per dieną. Gajus kiekvieną kartą paklusniai krenta ant grindų kartu su savo geriausiu draugeliu, vardu Draugelis. Nei įprasta dienos rutina tapę užpuolimai, nei jo paties ar Draugelio gyvenimai nesukelia jokių minčių apie tai, kad su pasauliu kažkas negerai.

Tokios mintys į Gajaus galvą užklysta tik jam sutikus paslaptingą merginą Molotovę (akt. Jodie Comer). Tuomet paaiškėja, kad visas Gajaus gyvenimas yra beprasmis; pasaulis, kuriame jis gyvena, yra sukurtas programuotojų; o pats vyrukas tėra antraplanis vaizdo žaidimo „Free City“ personažas. Priešingai Molotovei, Gajus netgi nėra avataras, kurį galėtų pasirinkti „Free City“ žaidėjai. Kitaip tariant – techniškai jis yra pirmame lygyje, kai tuo metu Molotovė (žaidėjo valdoma avatarė) jau yra pasiekusi 195 lygį.

Desperatiškai bandydamas sugromuliuoti visą naują informaciją ir tuo pačiu neišprotėti, Gajus sužino dar geresnę naujieną: pasirodo, žaidimo „Free City“ gamybą planuojama nutraukti. O tai reiškia, kad visas vyruko pažįstamas pasaulis – kad ir koks nuobodus – vieną dieną paprasčiausiai išnyks. Nors ir baimės pilnomis akimis, stresuojantis bei panikuojantis, Gajus nusprendžia, kad vis vien reikia kažką daryti. Niekieno nevaldomas antraeilis, statistinis žaidimo personažas pamažu užsuka tikrą nesusipratimų, beprotiškų nuotykių ir humoro uraganą.

Veiksmo ir nuotykių komedija „Laisvasis Gajus“ kinuose nuo rugpjūčio 13 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles