Juodosios našlės kilmės istorijai įtaką padarė stebinantis filmų rinkinys

Po nepaprastai ilgo ir vingiuoto kelio kino studijos „Marvel“ veiksmo ir nuotykių filmas „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“) netrukus išvys dienos šviesą. Praėjus daugiau nei dvejiems metams po paskutinio „Marvel“ kino visatos filmo „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“) pasirodymo kino teatruose, šios filmų serijos gerbėjai yra pasiruošę užplūsti kino sales, tačiau jie bus nustebinti to, ką ten pamatys.

Neseniai australų režisierė Cate Shortland atskleidė filmus, kuriuos ji pažiūrėjo prieš filmuodama „Juodąją našlę“, todėl paaiškėjo, kad visų „Marvel“ kino visatos „Begalybės sagos“ filmų peržiūra buvo tik dalis jos pasiruošimo.

„Pirmiausia mes ieškojome tokių filmų, kaip kriminalinis vesternas „Šioje šalyje nėra vietos senukams“ (angl. „No Country for Old Men“). Tada ieškojome tokių kaip „Telma ir Luiza“ (angl. „Thelma and Louise“). Ir „Marvel“ filmą – jį mačiusieji žmonės sakė, kad tai jiems primena „Kapitoną Ameriką: Žiemos karį“ [angl. Captain America: The Winter Soldier], “ – savo kūrybai reikšmingus filmus išvardijo režisierė C. Shortland.

Bet tai dar ne viskas. Nors C. Shortland nepateikė daugiau konkrečių filmų pavadinimų, buvo ir kitų įkvėpimų. „Aš peržiūrėjau daugybę kovinių filmų ir daugelis jų buvo apie profesionalią ar atsargos kariuomenę. Ir tada aš perkėliau moteris į šiuos vaidmenis,“ – atskleidė režisierė.

Koviniai filmai turi prasmės, tačiau „profesionalų ir atsargos kariuomenės“ paminėjimas yra labai įdomu. Visi šios filmų serijos gerbėjai žino, kad Natalija „Nataša“ Romanova, kuriuos vaidmenį atlieka aktorė Scarlett Johansson, nėra vienintelė Juodoji našlė, bet yra viena iš daugelio žudikių, kurias sukūrė „Našlės“ programa. Kiek daug Juodųjų našlių ar net visą armiją jų pamatysime filme „Juodoji našlė“ paaiškės tik per premjerą. Prieš mėnesį pasirodžiusiame reklaminiame filmo vaizdo klipe galima pamatyti bent dvi Našles besivejančias Juodąją našlę ir jos partnerę Jeleną (aktorė Florence Pugh):

Vaizdo klipas: https://youtu.be/HYDQ-sqWVtE

Pasak režisierės C. Shortland vien šiai scenai nufilmuoti prireikė trijų savaičių darbo. Kitas vaizdo klipas, rodantis dar keletą filmo veiksmo scenų, patvirtina, jog režisierė tikrai žiūrėjo daug kovinių filmų:

Vaizdo klipas: https://youtu.be/81irXSo-GBA

Ir galiausiai dar vienas trumpas vaizdo klipas pristato pagrindinį filmo piktadarį „Taskmaster“:

Vaizdo klipas: https://youtu.be/aA0uHRPRmdY

Visi trys vaizdo klipai buvo pristatyti per praėjusį mėnesį, todėl panašu, kad kino studija „Marvel“ nejuokauja ir laukia gerbėjų užpildytų kino salių. Be S. Johansson ir F. Pugh, kino juostoje „Juodoji našlė“ taip pat vaidina Davidas Harbouras (Raudonasis sargybinis), aktorė Rachel Weisz (superšnipų mokymo įstaigos vadovė Melina), ir, kaip pranešama, gali pasirodyti net pats Robertas Downey Jaunesnysis, įkūnysiantis ne ką kitą, o Tonį Starką.

Veiksmo ir nuotykių filmas „Juodoji našlė“ Lietuvos kinuose nuo liepos 9 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles