Jaunojo Leo da Vinčio nuotykiuose – klasikinio Italijos orkestro skambesys

Jau savaitę Lietuvos kino teatruose rodomas animacinis filmas „Leo da Vinčis: Misija Mona Liza“ į kino sales sukvietė daugiau nei 5 tūkstančius žiūrovų. Netradicine 3D animacija sukurtas italų filmas išsiskiria ne tik savo 10 milijonų biudžetu, bet ir ilgą istoriją turinčio „Haydn Orchestra“ orkestro muzikos skambesiais.

Dar 1960 metais Italijoje įkurtas „Haydn Orchestra“ skaičiuoja jau šeštą savo veikos dešimtmetį. Orkestras yra pripažintas visame pasaulyje, nuolat turuoja Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje. Orkestras yra pagarsėjęs savo įvairiapusiškumu, galintis atliktis įvairiausių kompozitorių kūrinius nuo Baroko iki šiuolaikinių autorių ir pačių įvairiausių žanrų muziką.

Naujasis animacinis darbas apie bene žinomiausią Italijos Renesanso tapytoją, architektą, poetą, skulptorių, muzikantą, inžinierių, filosofą ir išradėją Leonardą da Vinčį turi įspūdingą skaičių kūrinių oficialiame garso takelyje. Net 50 skirtingų muzikos kūrinių animaciniam filmui sukūrė italų kino kompozitorius Marco Fedalto, o juos sugrojo jau minėtasis „Haydn Orchestra“.

„Leo da Vinčis: Misija Mona Liza“ pasakoja apie jaunąjį Leo, kuris dėl savo simpatijos Lizos leidžiasi į ilgą ir nuotykių kupiną kelionę, pristato ir naudojasi įvairiausiais savo išradimais ir į pagalbą kovoje su piratais pasitelkia net draugus iš gamtos. Animacinis filmas jau visuose Lietuvos kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles