Jau netrukus bus pradedamas filmuoti „Džokerio“ filmas

Jau netrukus bus pradedamas filmuoti „Džokerio“ filmas

Filmo „Džokeris“ (angl. „Joker“) režisierius Toddas Phillipsas pasidalijo juodai balta savo nuotrauka su trumpu užrašu po ja „here we go“ (liet. „Pradedam!“). Sklinda gandai, kad šios savarankiškos „Džokerio“ juostos filmavimai prasidės jau rugsėjo 10 d., kas reiškia, kad laukti liko visai nebedaug, o režisierius T. Phillipsas jau įsitvirtinęs išankstinės filmo gamybos procese. Tad panašu, kad filmo režisierius sparčiai ruošiasi labai įsimintinam pasirodymui ir personažo studijavimui, kurį įkūnys aktorius Joaquinas Phoenixas. Kaip tik visai neseniai aktorius buvo pastebėtas Niujorke, akivaizdžiai numetęs svorio ir užsiauginęs ilgus plaukus, šiam vaidmeniui.

Viename naujausių interviu, J. Phoenixas atskleidė, kad jis nesijaudina dėl žiūrovų lūkesčių, kai kalba eina apie jo vaidmenį „Džokerio“ filme. Aktorius bando neleisti išoriniams faktoriams paveikti jo darbo ir nori personažus vesti ten, kur eina projektas. „DC Films“ fanai be abejonės nekantrauja pamatyti, kaip J. Phoenixas įgyvendins dar vieną Džokerio versiją, tačiau aktorius įspėjo, kad tai nebus įprastas superherojų filmas. Vietoj to, mes pamatysime kažką su mažesniu biudžetu, kas leis geriau pažinti šį personažą ir suprasti, kas dedasi jo galvoje.

Kino kompanijos „Warner Bros“ ir „DC Films“ filmą „Džokeris“ apibūdino kaip „tyrinėjamo žmogaus, kuris buvo atstumas visuomenės, drąsesnis nagrinėjimas, bet tuo pačiu platesnė bei detalesnė istorija apie jį patį“. Sklido gandai, kad šioje juostoje bus pasakojama istorija apie pagrindinį veikėją, kaip apie nenusisekusį komiką 1980-aisiais, remiantis Alando More‘o grafine novele „The Killing Joke“ (liet. „Mirtinas pokštas“) ir Martino Scorseso filmu „Komedijos karalius“ (angl.„The King of Comedy“) . Tačiau šie gandai dar nebuvo oficialiai patvirtinti.

Kiek anksčiau šią savaitę apie „Džokerio“ filmą jau buvo paskelbta naujiena – kad Alecas Baldwinas, sutikęs šiame projekte vaidinti Tomo Veino versiją, tačiau Donaldo Trumpo vardu. Vaidmuo pasirodė idealus šiam aktoriui, tačiau A. Baldwinas greitai leido visiems suprasti, kad turi pasitraukti iš projekto, dėl filmavimų grafiko nesuderinamumo su jau esamais darbais. T. Phillipsas ir filmavimo komanda tikriausiai neriasi iš kailio, kad surastų tinkamą pamainą A. Baldwinui pakeisti, prieš pradedant filmavimus.

Kol kas „Džokerio“ filmo premjera paskelbta 2019 m. spalio 4 d. O kadangi jau liko visai nedaug iki filmavimų pradžios, filmas tikrai neturėtų patirti nesklandumų dėl premjeros datos. Filmo istorijos vieta bus už jau įprastomis tapusių „DC“ komiksų vietovių ribų ir taip turėtų atnešti šiek tiek naujų idėjų režisieriui T. Phillipsui bei aktoriui J. Phoenixui, kas skamba ganėtinai įdomiai. „Džokerio“ filmas jau dabar suteikia aktoriui nemažai spaudimo, tačiau nepanašu, kad J. Phoenixas leidžiasi to paveikiamas.

 

View this post on Instagram

Here we go.

A post shared by Todd Phillips (@toddphillips1) on

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles