Naujausias režisieriaus Justino Krisiūno filmas „Širdys“ bus pristatytas „Comic Con Baltics“

Naujausias režisieriaus Justino Krisiūno filmas „Širdys“ bus pristatytas „Comic Con Baltics“

Rugsėjo 15 – 16 dienomis vyksiančio „Comic Con Baltics“ lankytojai turės galimybę pirmieji išvysti ištraukas iš naujausio režisieriaus Justino Krisiūno filmo „Širdys“. Filme vieną pagrindinių vaidmenų atliks Rolandas Kazlas.

Šilta romantinė drama, nukelsianti žiūrovus į paskutinįjį XX a. dešimtmetį Lietuvos kino teatrus pasieks lapkričio 23-čią dieną. Filme bus pasakojama dviejų jaunų žmonių meilės istorija gana neįprastoje vietoje – sanatorijoje, į kurią važiuoja širdies ligų kamuojami, stebuklo laukiantys paaugliai. Du iš jų – Saulius (aktorius Motiejus Ivanauskas) ir Milda (aktorė Roberta Sirgėdaitė) čia atras pirmąją meilę.

Režisierius J. Krisiūnas žiūrovams jau žinomas kaip gražių vasaros meilės istorijų tapytojas. Antrasis pilnametražis kūrėjo darbas „Dėdė, Rokas ir Nida“ 2016 m. KINFO apdovanojimuose buvo pripažintas geriausiu metų filmu. „Širdys“ bus itin reto kino žanro atstovas Lietuvos kine – romantinė drama.

Apsuptas talentingais jaunaisiais aktoriais, į kino ekranus sugrįžta ir mylimiausias Lietuvos aktorius Rolandas Kazlas. Jautrioje ir susimąstyti skatinančioje režisieriaus Justino Krisiūno juostoje R. Kazlas vaidina širdies ligomis sergančių paauglių sanatorijos auklėtoją Andrių. „Tai šiltas, jausmingas ir labai vasariškas filmas, kuris leis prisiminti pirmąją meilę, o gal net suvirpins jautresnių žiūrovų širdis. Neabejoju, kad šis mano darbas, į kurį įdėjau tiek daug savęs, bus vienaip ar kitaip artimas visiems žiūrovams“, – teigia juostos režisierius.

Nekantriausieji, norintys pamatyti išskirtinius kadrus iš filmo kūrybos proceso, susipažinti ir užduoti klausimus režisieriui Justinui Krisiūnui, aktoriams Rolandui Kazlui, Robertai Sirgėdaitei ir Motiejui Ivanauskui, tą galės padaryti jau rugsėjo 15 d. Išskirtinis „Širdžių“ pristatymas vyks renginio „Comic Con Baltics“ metu LITEXPO parodų rūmuose. Be minėtos diskusijos ir kadrų iš užkulisių, gerbėjų taip pat lauks ir specialiai renginiui ruošiama instaliacija, prie kurios galės nusifotografuoti visi norintys.

Lapkričio 23 d. Lietuvos kino teatrus pasieks naujausias režisieriaus Justino Krisiūno darbas – „Širdys“. Plačiau apie „Comic Con Baltics“: www.ccbaltics.com bilietus platina „Tiketa“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles