Bus kuriama visiškai nauja „Žvaigždžių karų“ trilogija!

Bus kuriama visiškai nauja „Žvaigždžių karų“ trilogija!

Oficiali „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) svetainė praneša, kad bus kuriama visiškai nauja kosminės odisėjos trilogija. Už ją bus atsakingas VIII sagos epizodo „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“) režisierius Rianas Johnsonas.

Išplatintame pranešime skelbiama, kad naujoji trilogija nebus susijusi su Skaivokerių filmų serija. R. Johnsonas kartu su kūrybine grupe žiūrovams pristatys veikėjus iš tų galaktikos kampelių, su kuriais „Žvaigždžių karų“ filmai mūsų dar nėra supažindinę.

„Mums visiems labai patiko dirbti kartu su Rianu prie „Paskutinių džedajų“. Jis yra kūrybinė jėga. Matyti, kaip jis meistriškai kūrė filmą nuo pradžios iki galo, buvo vienas didžiausių džiaugsmų mano karjeroje.  Naujoje trilogijoje jis turės visiškai tusčią drobę, su kuria nuveiks nuostabius dalykus“, – teigė „Lucasfilm“ prezidentė Kathleen Kennedy.

„Bendradarbiavimas su „Lucasfilm“ ir „Disney“ buvo nuostabiausias laikotarpis mūsų gyvenime. „Žvaigždžių karai“ yra geriausia šiuolaikinė mitologija, tad mes labai džiaugiamės, jog galime prie jos prisidėti. Nekantraujame tęsti tai su šia nauja filmų serija“, – rašoma bendrame režisieriaus Riano Johnsono ir filmų prodiuserio Ramo Bergmano pareiškime.

Daugiau detalių apie ką bus naujieji filmai ar kada jų sulauksime, kol kas nepateikiama.

Riano Johnsono režisuotas VIII epizodas „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ Lietuvos kino teatrose pasirodys gruodžio 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles