Serialo „Supermergaitė“ vaidmuo atiteko aktorei Melissai Benoist

Serialo „Supermergaitė“ vaidmuo atiteko aktorei Melissai Benoist

Kino industriją pilnu pajėgumu užvaldžiusios komiksų ekranizacijos pastaraisiais metais pavergė ir amerikietiškąją televiziją, kurioje vėl susiremia „Marvel“ ir „DC Comics“ kino studijos. Panašu, kad ši mada televizijos greitai neapleis. Kaip ketvirtadienį buvo pranešta bendrame CBS televizijos ir „Warner Bros.“ studijos pranešime, naujojo „DC Comics“ serialo „Supermergaitė“ (angl. „Supergirl“) kūrėjai atrado pagrindinę aktorę. Ja taps žvaigždės statuso dar nepasiekusi, bet nemažai aktorinės patirties turinti jaunoji Melissa Benoist.

Aktorė plačiajai publikai iki šiol geriausiai buvo pažįstama iš televizijos serialo „Choras“ (angl. „Glee“). Pastarajame seriale ji atsidūrė projektą palikus pagrindiniams aktoriams ir ilgainiui užsitarnavo tokį žiūrovų ir serialo kūrėjų palankumą, kad pastarieji ją planavo paaukštinti iki pagrindinės serialo aktorės. Planai ilgainiui pasikeitė, tačiau dabar M. Benoist gavo savo serialą. Lietuvos ir viso pasaulio žiūrovams aktorė yra geriausiai žinoma iš filmo „Atkirtis“ (angl. „Whiplash“), kuriame ji įkūnijo pagrindiniu filmo veikėju susižavėjusią merginą, tačiau jos vaidmuo ten nebuvo ryškus.

Pasak oficialių pranešimų, serialas „Supermergaitė“ pasakos apie iš Kriptono planetos prieš pat jos sunaikinimą pasprukusią merginą, vardu Kara Zor-El. Ją užaugino įtėviai, tačiau mergina anksti suprato turinti išskirtinių gebėjimų ir laiku išmoko juos suvaldyti bei panaudoti kilnesniems tikslams. Ilgai slėpusi savo išskirtinius gebėjimus, galiausiai Kara nusprendžia juos panaudoti gelbėjant savo miestą nuo pavojų. „DC“ komiksų mitologijoje Kara yra legendinio Supermeno pusseserė ir turi daugmaž tokias pačias galias kaip ir jos giminaitis.

„Supermergaitės“ serialas buvo planuojamas jau kurį laiką ir prieš kelis mėnesius CBS televizija paskelbė, kad bus kuriamas pilnas pirmasis serialo sezonas. Pastarosiomis savaitėmis serialas dažniausiai buvo linksniuojamas dėl to, kad jo prodiuseriai atskleidė, jog jo veiksmas vyks toje pačioje visatoje, kurioje vyksta ir serialai „Strėlė“ (angl. „Arrow“) bei „Žaibas“ (angl. „The Flash“). Kol kas neaišku, ar šių serialų veikėjai galės susitikti, kadangi patys serialai yra rodomi skirtinguose kanaluose.

„Supermergaitė“ turėtų pasirodyti 2015/16 metų televizijos sezono metu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles