J. Gyllenhaalas atsisakė vaidinti „Savižudžių būryje“, jau dairomasi į kitus kandidatus

J. Gyllenhaalas atsisakė vaidinti „Savižudžių būryje“, jau dairomasi į kitus kandidatus

Maždaug prieš savaitę buvo paskelbta, kad vienas narys iš „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) pasitraukė iš komandos. Tai buvo Tomas Hardy‘is, kuris dėl filmavimo ir juostų reklamavimo grafikų pasislinkimo negalėjo dalyvauti šio filmo kūrime. Iškart buvo numatytas kitas aktorius, kuris preliminariai turėjo pakeisti T. Hardy‘į būrio lyderio vaidmenyje. Tai turėjo būti Jake‘as Gyllenhaalas, tačiau paaiškėjo, kad šis vaidmuo aktoriaus visiškai nedomina ir jis atsisakė dar kartą bendradarbiauti su režisieriumi Davidu Ayeriu.

Kaip praneša kino naujienų portalas „Cinema Blend“, kai vaidmens atsisakė Jake‘as Gyllenhaalas, imta dairytis ir kitų variantų. Ilgai laukti neteko ir filmo kūrėjų akiratyje atsirado „Egzodo. Dievų ir karalių“ (angl. „Exodus: Gods and Kings“) žvaigždė Joelis Edgertonas ir „Įniršio“ (angl. „Fury“) aktorius Jonas Bernthalis. Pasak šaltinių, labiau linkstama į Joną Bernthalį, mat jis ne kartą yra suvaidinęs brutalų ir niekingą piktadarį. Jei taip nutiktų, J. Bernthaliui tai būtų išties gera proga kiek kilstelt savo karjerą, nes pastaruoju metu jį kino ar televizijos ekranuose galima išvysti labai retai.

Režisieriaus Davido Ayerio režisuotame „Savižudžių būryje“ bus pasakojama apie sunkių nusikaltėlių grupę, kuriems suteikiamas antras šansas. Iš esmės – tai samdiniai, siunčiami į tokias užduotis, kurios turi didėlę galimybę baigtis blogai. Siekiant užtikrinti užduoties įvykdymą, kaliniai-smogikai į užduotis vyksta su sprogmenimis, kurie įtaisyti jų galvose.

„Savižudžių būrys“ kino teatrus pasieks 2016 m. rugpjūčio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles