„Sostų žaidimų“ žvaigždė atsidūrė „Iksmenų“ franšizėje

„Sostų žaidimų“ žvaigždė atsidūrė „Iksmenų“ franšizėje

Režisierius Bryanas Singeris paskelbė jaunų aktorių vardus, kurie būsimame filme „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) gavo Džinos Grej, Audros ir Ciklopo vaidmenis. Tai reiškia, jog filme, matyt, nepasirodys šių vaidmenų atlikėjai pirmose dalyse– Famke Janssen, Halle Berry ir Jamesas Marsdenas.

Paskutinėmis savaitėmis režisierius intensyviai darė aktorių peržiūras šiems vaidmenims ir buvo labai patenkintas, kad jam taip greitai pavyko rasti visus reikiamus personažų atlikėjus. Apie tai kino kūrėjas, kaip įprasta, pranešė savo Twitter paskyroje. Taigi Džiną Grej suvaidins „Sostų žaidimų“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždė Sophie Turner, Alexandra Shipp, žinoma iš televizinio filmo „Aaliyah: R‘nB princesė“ (angl. „Aaliyah: The Princess of R&B“) ir filmų „Gyvybės medis“ (angl. „The Tree of Life“), „Madas“ (angl. „Mud“), „Džo“ (angl. „Joe“) aktorius Tye Sheridanas.

Naujajame „Ismenų“ franšizės filme herojams teks susidurti su pačiu pirmuoju pasaulyje mutantu. En Sabah Nuras, arba tiesiog Apokalipsė, kurį suvaidins Oscaras Isaacas, pasižymi neregėta jėga, greičiu ir galimybe keisti savo kūno masę ir formą. Apokalipsė šias galias įgavo radęs ateivių Žemėje paliktus artefaktus.

Komiksuose, kai mutantų skaičius išaugo, Apokalipsė nusprendė padaryti pavojingą eksperimentą – tik stipriausieji turi teisę išlikti gyvi. Jis nusprendžia padaryti savotišką genocidą, todėl, kad jį sustabdytų, į kovą ateina profesoriaus Čarlzo patikėtiniai, kurie pirmą kartą susidurs su tokiu pavojingu ir nenugalimu priešu.

Jamesas McAvoy‘us, Michaelas Fassbenderis ir Jennifer Lawrence trečią kartą įkūnys savo vaidinamus personažus – profesorių Čarlzą Ksavierą, Magnetą, Mistiką, tačiau galima nelaukti aktorių Patricko Stewarto ir Iano McKelleno, kurie dirbo su režisieriumi nuo pat pirmos „Iksmenų“ franšizės dalies. Kaip teigia režisierius, jų istorija pasibaigė ties „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of Future Past“).

„Iksmenai: Apokalipsė“ filmavimas prasidės gegužės mėnesi, o filmo premjera numatyta 2016 m. gegužės 18 dieną. „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ tapo pačiu pelningiausiu serijos filmu ir visame pasaulyje užsidirbo per 750 milijonuų dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles