Emma Watson suvaidins naujajame filme „Gražuolė ir pabaisa“

Emma Watson suvaidins naujajame filme „Gražuolė ir pabaisa“

Kino studija „Disney“ paskelbė, kad kurs dar vienos gerai pasaulyje žinomos pasakos adaptaciją. Po praėjusiais metais sėkmingai pasirodžiusios „Piktadarės istorijos“ (angl. „Maleficent“) ir šiais metais pasirodančios „Pelenės“ (angl. „Cinderella“) eilė atėjo dar vienai pasakai – „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“). Pagrindinį vaidmenį juostoje atliks „Hario Poterio“ epopėjos žvaigždė Emma Watson.

Dar gerokai anksčiau aktorė suko ratais apie numatytą Belos vaidmenį tokio paties pavadinimo juostoje, kurią planavo kurti studija „Warner Bros.“ ir režisierius Guilermo del Toro. Dėl neaiškių priežasčių projekto buvo atsisakyta 2011 metais, tačiau, akivaizdu, Emma Watson visgi galės atlikti išsvajotą vaidmenį.

Juostą režisuos „Svajonių merginų“ (angl. „Dreamgirls“) ir abiejų „Brėkštančios aušros“ (angl. „Twilight saga: Breaking Dawn“) dalių režisierius Billas Condonas. Scenarijų juostai sukūrė „Tylenio laiškų“ (angl. „The Perks of Being a Wallflower“) scenaristas Stephenas Chbosky‘is.

Apie dalyvavimą projekte E. Watson paskelbė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. „Pagaliau galiu jums pranešti… Vaidinsiu Belą naujajame „Disney“ filme „Gražuolė ir pabaisa“! Ši pasaka man augant buvo pati įdomiausia ir svarbiausia, o jausmas tiesiog siurealus, kai suvokiu, kad galėsiu šokti šokį „Būk mūsų viešnia“ ir dainuoti „Kažkas ten“. Šešiametė aš iš džiaugsmo tiesiog pakibusi ant lubų. Metas pradėti dainavimo pamokas. Nekantrauju, kol galėsite pamatyti šį filmą“, – rašė aktorė.

Kol kas neaišku, kada pasirodys naujasis „Disney“ filmas „Gražuolė ir pabaisa“, tačiau tikėtina, kad jo sulauksime kitą, 2016-ųjų pavasarį-vasarą, kaip ir pernai pasirodė „Piktadarės istorija“ ar šiemet bus išleista „Pelenė“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles