Anapilin iškeliavo filmo „Supermenas“ žvaigždė Margot Kidder

Anapilin iškeliavo filmo „Supermenas“ žvaigždė Margot Kidder

Sulaukusi 69-erių metų mirė aktorė Margot Kidder, jos gyvybė užgeso gegužės 13-osios naktį, Livingstone, JAV. Kaip praneša „The Variety“, šią skaudžią žinią patvirtino aktorės publicistė Camilla Fluxman Pines, kol kas mirties priežastys nėra atskleidžiamos.

Margot Ruth Kidder gimė 1948 spalio 17 d. Kanadoje, savo aktorės karjerą pradėjo atlikdama vaidmenis mažo biudžeto filmuose ir televizijos laidose, o 1970 metais gavo pagrindinį vaidmenį filme „Laimingasis Kvakseris ir jo pusseserė iš Bronkso“ (angl. „Quackser Fortune Has a Cousin in the Bronx“). Šis filmas pelnė jaunutei aktorei kritikų malonę ir atvėrė duris į platųjį Holivudo pasaulį. Per 50 metų trukusią kino karjerą M. Kidder suvaidino daugybėje filmų, o į partnerių gretas galima įrašyti: Gene‘ą Wilder‘į, Robert‘ą Redford‘ą, James‘ą Garner‘į ir kitas ne mažiau ryškias kino žvaigždes. Į aukščiausią karjeros Olimpą aktorę nunešė vaidmuo filme „Supermenas“ (angl. „Superman“) ir jo tęsiniuose, kur ji įkūnijo drąsią žurnalistę ir Klarko Kento mylimąją Luisą Lein.

Nors Margot Kidder visą gyvenimą kovojo su bipoliniu sutrikimu, tai nesustabdė jos visuomeninės veiklos ir troškimo vaidinti, jos ryžtas įkvėpė daugybę nuo šio sutrikimo kenčiančių žmonių. Iki pat 2017 metų aktorė vaidino filmuose bei spektakliuose ir buvo aktyvi politikos dalyvė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles