Septintasis „Sostų karų“ sezonas pasirodys 2017 m. vasarą

Septintasis „Sostų karų“ sezonas pasirodys 2017 m. vasarą

Žiema bus ilga. Kanalas „HBO“ oficialiame spaudos pranešime pranešė, jog septintasis populiaraus serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) sezonas dienos šviesą išvys 2017 metų vasarą.

Taip pat buvo pranešta, jog septintąjį sezoną sudarys vos septynios serijos. Apie tai jau buvo kalbėta anksčiau, tačiau dabar viskas buvo pranešta oficialiai. Tai bus priešpaskutinis „Sostų karų“ sezonas, kurio finalas suplanuotas 2018 metais.

Septintojo sezono filmavimas vyks Airijoje, Islandijoje ir Ispanijoje. Serialo kūrėjai jau dirbo Ispanijoje, kai jiems reikėjo filmuoti scenas prie Sienos. Airija ir Islandija buvo pasirinktos ne šiaip sau. Kūrėjai nori seriale parodyti tikrą, žiaurią ir negailestingai atrodančią žiemą, todėl filmavimas vyks atviroje gamtoje. Filmavimo darbų pradžia prasidės rugsėjo mėnesį.

Serialo premjeros perkėlimas iš pavasario į vasarą reiškia, jog „Sostų karai“ negalės pretenduoti į kitų metų „Emmy“ apdovanojimus, nes į nominacijas gali pretenduoti tik tie serialai, kurie buvo parodyti iki gegužės 31 dienos.

Šiais metais „Sostų karai“ pretenduoja į 23 „Emmy“ apdovanojimus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles