Jamesas Cameronas atskleidė daugiau detalių apie „Įsikūnijimo 2“ istoriją

Jamesas Cameronas atskleidė daugiau detalių apie „Įsikūnijimo 2“ istoriją

„Įsikūnijimą“ (angl. „Avatar“) kino teatruose išvydome prieš beveik 10 metų. Po daugybės atidėliojimų antrąją tuo metu brangiausio (ir daugiausiai uždirbusio)s filmo dalį pamatysime jau kitąmet, o po jo seks dar 4 filmai. Portalui „Empire“ Jamesas Cameronas pagaliau atskleidė daugiau svarbių detalių apie filmo tęsinį.

Anot režisieriaus, „Įsikūnijimas 2“ veiksmas vyks nuo originalo istorijos praėjus keletui metų – Džeikas ir Neytiri vis dar kartu, tačiau dabar jie turi aštuonmetę dukrą. J. Cameronas atskleidžia, kad tarp poros įvyks svarbus ginčas, kuris atsiskleis iš jų atžalos perspektyvos.

„Scenarijuje turime trijų puslapių ginčą tarp Džeiko ir Neytiri – tai santykių problema, kuri bus itin svarbi „Įsikūnijimo“ istorijoje“ – atskleidžia režisierius. „Šią sceną pamatysime iš jų dukros perspektyvos. Po patirties su Samu Worthingtonu pirmajame „Įsikūnijime“ žinojau, kaip vystyti šio veikėjo emocines arkas kituose keturiuose filmuose. Jam tai buvo sudėtinga patirtis, kadangi antrą ir trečią filmą kūrėme tiesiai vieną po kito. Jam teko išgyventi tamsius jausmus“.

J. Cameronas taip pat patvirtino, jog abiejų tęsinių filmavimo darbai beveik baigti – judesio fiksavimo (angl. motion capture) scenos jau nufilmuotos, o dabar teliko gyvų aktorių pasirodymai. „Judesio fiksavimas apėmė didžiąją dalį filmavimo – tai bus esminė juostos dalis, tačiau mažoji „gyva“ dalis atims penkis mano gyvenimo mėnesius“ – atviravo jis.

Antrąją „Įsikūnijimo“ dalį kinuose išvysime 2020-ųjų gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles