Scenaristas Jackas Thorne adaptuos trilogiją „Jo tamsiosios jėgos“

Scenaristas Jackas Thorne adaptuos trilogiją „Jo tamsiosios jėgos“

Didžiojoje Britanijoje jau spėjęs apšilti scenaristas Jackas Thorne sutiko adaptuoti rašytojo Philipo Pullmano epinę trilogiją „Jo tamsiosios jėgos“. Skelbiama, kad scenaristas pasirašė sutartį fantastinės novelės ekranizacijai BBC One kanalu.

„Man yra tokia didžiulė garbė pasinerti į Philipo Pullmano sukurtą pasaulį“, – atskleidė J. Thorne, kuris šiuo metu yra vienas patraukliausių Didžiosios Britanijos rašytojų. „Ši „Jo tamsiųjų jėgų“ trilogija yra didžiulė ir šlovinga knygų serija, kurioje apstu patrauklių personažų, o iš savo pusės žadu padaryti viską, kad ta ekranizacija nustebintų kiekvieną žiūrovą“.

„Su didžiule atgaiva širdyje noriu pasveikinti Jacką Thorne, prisijungusį prie mūsų projekto scenaristo vaidmenyje“, – interviu užsiminė P. Pullmanas. „Jackas yra puikus rašytojas ir jis kuo puikiausiai žino, kaip vienai ar kitai istorijai įpūsti naujos energijos ir kokybės, o mūsų pirmas susitikimas praėjo kuo puikiausiai. Jis man papasakojo, kaip mato šią ekranizaciją ir aš esu užtikrintas, kad darbą jis atliks nepriekaištingai. Su nekantrumu lauksiu jo progreso ir stebėsiu, kur link krypsta mūsų projektas“.

„Jo tamsiosios jėgos“ buvo išleistos daugiau nei 40-ia kalbų, o pasaulyje buvo parduota daugiau nei 17.5 milijonų kopijų. Pirmoji knyga „Šiaurės pašvaistė“ 2007-ais metais buvo pervadinta į „Auksinį kompasą“ (angl. „The Golden Compass“), o studija „New Line“ netgi buvo ją ekranizavusi. Deja, tačiau pirmas bandymas su Danieliu Craigu ir Nicole Kidman didžiulės sėkmės nesulaukė, o kritikai juostą pavadino didžia nesėkme.

Kada pirmoji trilogijos dalis turėtų pasirodyti televizijos ekranuose – nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles