Muzikinės komedijos visai šeimai „Annie“ žvaigždė – 11-metė Holivudo pažiba Quvenzhané Wallis

Jaunajai garbanei aktorei Quvenzhané Wallis 11 metų, tačiau ją drąsiai galima vadinti viena labiausiai pripažintų jaunųjų Holivudo žvaigždučių. Būtent ji tapo jauniausia aktore, kuri buvo nominuota „Oskarui“ kaip Geriausia aktorė už vaidmenį 2012-ųjų juostoje „Pabaisos iš laukinių pietų“ (angl. „Beasts of the Southern Wild“). Vasario 27 dieną Q.Wallis į Lietuvos kino teatrus atkeliauja nuotaikingoje muzikinėje komedijoje visai šeimai „Annie“.

Už rolę filme „Annie“ jaunoji aktorė jau nusipelnė prestižinės „Auksinio gaublio“ nominacijos, o jos filmo kolegų gretose pasirodė tokie žinomi aktoriai kaip Cameron Diaz ir Jamie Foxxas. Nors iš mažo miestelio Luizianos valstijoje kilusiai Q.Wallis tik 11-a, ji uždirba gana įspūdingas pinigų sumas. Mergaitė, kurios tėvas yra vilkikų vairuotojas, o mama mokytoja, savo šeimos biudžetą nusifilmavusi filme „Annie“ papildė solidžia 750 tūkst. JAV dolerių suma, o jei filmas sulauktų pasisiekimo, jos laukia dar tiek pat, taip pat jai priklauso dalis nuo filmo pelno, atributikos ir garsų takelio įrašų pardavimų.

Panašu, kad Q.Wallis karjera tik prasideda, tad verta išmokti teisingai balsu perskaityti jos vardą, kurį tardami suklupo daugybė žinomų televizijos vedėjų. Trumpas mokomasis filmukas, kaip tarti Quvenzhané Wallis vardą: https://www.youtube.com/watch?v=n7rR-qRVLD0

Naujajame filme Q.Wallis teko padykusios ir sumanios mergaitės iš prieglaudos – Annie – vaidmuo. Jos ir likimo seserų dienas kartina mažąsias darbais apkraunanti prasto charakterio prižiūrėtoja, kurią įkūnijo C.Diaz. Anksčiau atlikėja buvusi moteris pikta ant viso pasaulio dėl nepasisekusios karjeros.

Vieną dieną Annie netyčia gatvėje susiduria su milijardieriumi verslininku Vilu Steksu. Vyras išgelbėja vos po automobilio ratais nepatekusią mergaitę. Herojiško jo poelgio įrašas tuoj užtvindo socialinius tinklus, o viešųjų ryšių patarėjai įtikina į miesto mero postą besibolotiruojantį Vilą, kad vėl pasirodyti drauge su Annie labai pagelbėtų jo rinkimų kampanijai. Jaunoji padykėle supranta jųdviejų susitarimo svarbą ir sutinka padėti, iškeldama savo sąlygų, viena kurių – priglausti gražuolį benamį šunį vardu Sendė. Prasideda juokinga ir šilta istorija, kuomet Vilui kovojant dėl rinkėjų balsų Annie mėgina surasti jos pražuvėlius tėvus.

Filmo „Annie“ prodiuserių gretose be kitų – garsenybių trio – aktoriai Willas Smithas, jo žmona Jada Pinkett-Smith bei pramogų pasaulio banginis Jay-Z.

Daininga ir linksma istorija visai šeimai apie svajones bei meilės trokštančią padaužą Lietuvos kino teatrus pasieks vasario 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles