Charlie’is Hunnamas iš baikerio virs į karalių

Charlie’is Hunnamas iš baikerio virs į karalių

Guy‘us Ritchie‘is tęsia didingą aktorių atranką projektui apie karalių Artūrą (studija „Warner Bros.“). Pagrindiniame vaidmenyje gali atsidurti Charlie‘is Hunnamas, kuris visai neseniai baigė filmuotis finaliniame serialo „Anarchijos sūnūs“ sezone ir kaip tik dabar ilsisi nuo vaidybos.

Jei aktorius sutiks suvaidinti legendinį karalių, jis ir vėl susitiks filmavimo aikštelėje su savo kolega iš „Ugnies žiedo“ Idrisu Elba, kuris prieš kelis mėnesius gavo vieną pagrindinių vaidmenų – Artūro mokytoją ir patarėją – serą Bediverą. Artūro žmonos vaidmenį kurs Elizabeth Olsen, kurią visai nesneiai buvo galima išvysti visa griaunančioje „Godziloje“. Kitais metais aktorė pasirodys dar viename brangiame projekte „Keršytojai. Ultrono amžius“.

Režisierius papasakos visiškai kitokią istoriją nei tą, kurią 2004 metais sukūrė Antoine‘as Fuqua. Ankstesnėje, ypatingai realistiškoje versijoje, pagrindinius vaidmenis atliko Clive‘as Owenas ir Keira Knightley. Naujausiame filme bus pristatyta mitologinė karaliaus gyvenimo versija, kurioje netrūks fantastinių elementų. Kaip skelbia „Warner Bros.“, tai turėtų būti šešių filmų ciklas, tačiau viskas priklausys nuo to, kaip žiūrovai priims pirmąją dalį, kino teatrus pasieksiančią 2017 metais.

Šiuo metu Guy‘us Ritchie’is baigia savo darbus, susijusius su šnipų tematika, filme, paremtu klasikiniu serialu „Žmogus iš „A.N.K.L.O“, kurio premjera buvo perkelta septyniems mėnesiams ir pasirodys 2015 m. rugpjūčio 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles