Pristatytas naujasis filmo „Dvasios šarvuose“ anonsas

Vykstant kasmetinėms Nacionalinės futbolo lygos atkrintamųjų varžybų finalo rungtynėms arba – „Supertaurei“ (angl. „Super Bowl“) žiūrovams džiaugsmą teikia ne vien tik amerikietiškas futbolas. Filmų mėgėjams tai irgi puikus laikas išvysti dar iki šiol nematytus laukiamų filmų anonsus. Vienas iš jų – „Dvasios šarvuose“ (angl. „Ghost In the Shell“).

Dalis auditorijos greičiausiai tik pirmą kartą išgirs šio filmo pavadinimą, bet pamatę anonsą tikrai norės pasidomėti juo plačiau. Prie to ženkliai turėtų prisidėti ir pati Scarlett Johansson. Jeigu Jūsų dėmesio neatkreips pusnuogė ekrane pasirodanti Scarlett – neatkreips niekas.

Dėl riboto reklamų laiko, visi pasirodantys filmų anonsai trunka tik 30 sekundžių, tad laiko parodyti daug tikrai nėra. Vis tik šiame anonse išvystame dar nematytų epizodų – keletą naujų kovos scenų ir trumpą epizodą, kuriame pagrindinė herojė pristatoma kaip kyborgas (nors šis faktas buvo aiškus ir anksčiau). Tampa akivaizdu, jog filmo kūrėjai tikrai pasistengė perkelti mangos komiksus į kino ekranus.

Tik primenu, kad filmas bus paremtas 1989 metais išleistos mangos siužetine linija, kurioje pasakojama apie specialųjį būrį, kovojantį su aukštesnių technologijų nusikaltimais. Būrio vadės vaidmenį atliks prieš tai paminėta Scarlett Johansson. Kitus pagrindinius vaidmenis atliks aktoriai  Michael Wincott, Michael Pitt, Juliette Binoche, Takeshi Kitano.

Kino teatruose juosta debiutuos jau šių metų Kovo 31-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles