Kevinas Hartas ves 2019 metų „Oskarų“ teikimo ceremoniją

Kevinas Hartas ves 2019 metų „Oskarų“ teikimo ceremoniją

Pagaliau žinome, kas bus 2019 metų „Oskarų“ teikimo ceremonijos šeimininkas ir tai, tikriausiai, nėra didelė staigmena. Komikas Kevinas Hartas buvo oficialiai pasirinktas šiai progai ir tai bus pirmasis jo kartas, kaip tokio dydžio renginio vedėjo. Visa tai priveda prie jau anksčiau skelbtų pranešimų, kad aktorius dalyvauja įmonės „Academy of Motion Picture Arts and Sciences“ pokalbyje dėl renginio vedėjo pozicijos. Pats K. Hartas viešai komentavo, kad jis džiaugiasi galėdamas šių metų „Oskarų“ apdovanojimus paversti išskirtiniais. Pirmą kartą šou prodiusuos Donna Gigliotti ir Glennas Weissas, kuris taip pat užims ir režisieriaus kėdę.

Per paskutinius dvejus metus „Oskarų“ teikimo ceremonijoms vadovavo „vėlyvo vakaro“ (angl. late-night) komikas Jimmy‘is Kimmelas, prodiuseriais buvo Michaela De Luca ir Jennifer Todd. Ceremonijos transliacijų reitingai nuolatos mažėjo, o praėjusiais metais apdovanojimų teikimo ceremoniją per televiziją stebėjo rekordiškai mažas skaičius žiūrovų – 26,5 milijono. Tai negali būti vien dėl tuometinio vedėjo J. Kimmelo, kadangi apskritai vis mažiau ir mažiau žmonių žiūri tiesiogines renginių transliacijas per televiziją. Tačiau dabar, su visiškai nauja kūrybine komanda tikimasi, kad pavyks „Oskarų“ ceremonijos populiarumą sugrąžinti į reikiamą kelią.

Bus įdomu pamatyti ar K. Hartas, kaip renginio vedėjas, padės pakelti šou reitingus, ar tai, kad „Oskarų“ žiūrimumas krenta yra lemiama kitų veiksnių, o ne šou vedėjų. Naujas renginio vedėjas nėra vienintelis būdas, kaip apdovanojimų organizatoriai bando apdovanojimus padaryti kuo įdomesnius. Atsižvelgiant į žiūrovų skundus, kad renginys yra pernelyg ilgas, organizatoriai pažadėjo, kad šie apdovanojimai nevyks ilgiau nei 3 valandas. O kad visa tai būtų įmanoma, daug „Oskarų“ laimėtojų nebus paskelbti tiesioginiame eteryje. Šešios arba aštuonios kategorijos iš 24 bus paskelbtos renginio metu, kuomet televizijos žiūrovai matys reklamas. Vėliau šou metu bus rodomos laimėtojų kalbos ištraukos, tad televizijos žiūrovai sužinos, kas ir už ką gavo apdovanojimą.

K. Hartas atrodo puikus pasirinkimas šiems apdovanojimams. Šou vedėjo patirties komikas turi jau iš 2011 metais vykusių „BET Awards“, o po jų sekė „MTV Video Music Awards“. Vėliau K. Hartas vedė televizijos laidą „Comedy Central Roast of Justin Bieber“, o 2016 metais, kartu su aktoriumi Dwayne‘u Johnsonu vedė „MTV Movie Awards“. Tikriausiai pasiūlymas vesti „Oskarus“ įvyko ne netyčia, kadangi komikas buvo trijų „Saturday Night Live“ epizodų vedėjas, kurių metu dažnai kalbėdavo apie troškimą kada nors tapti „Oskarų“ teikimo ceremonijos vedėju ir panašu, kad ši jo svajonė pagaliau išsipildys.

Ateinantys metai K. Hartui nusimato tikrai sėkmingi, kadangi be to, jog taps vienų populiariausių kino apdovanojimų vedėju, aktorius ir komikas pasirodys trečiojoje filmo „Džiumandži“ (angl. „Jumanji 3“) dalyje ir paskolins savo balsą animaciniam filmui „Slaptas augintinių gyvenimas 2“ (angl. „The Secret Life of Pets 2“). Jau dabar kalbama, kad tai sėkmingi projektai, kuriuose išvysime (arba išgirsime) aktorių, tad telieka tikėtis, kad ir „Oskarų“ apdovanojimų ceremonija bus sėkminga. 91-ieji „Oskarų“ apdovanojimai bus transliuojami per „ABC“, vasario 24 d., sekmadienį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles