Jake’as Gyllenhaalas oficialiai patvirtino, jog atliks Mysterio vaidmenį naujame „Žmogaus – voro“ filme

Jake’as Gyllenhaalas oficialiai patvirtino, jog atliks Mysterio vaidmenį naujame „Žmogaus – voro“ filme

Galbūt daugeliui tai nebus naujiena, kadangi gandai apie Jake’o Gyllenhaalo vaidmenį naujame „Žmogaus voro“  (angl. „Spider-Man“) filme sklando jau kurį laiką, tačiau aktorius pagaliau oficialiai patvirtino, jog išvysime jį vaidinantį Mysterio.

Tai pirmas kartas, kai kažkas, susijęs su filmu „Žmogus voras: Toli nuo namų“  (angl. „Spider-Man: Far From Home“) patvirtino, jog vienas svarbiausių serijos veikėjų, Mysterio, iš tiesų pasirodys juostoje. Aktorius J. Gylenhaallas pasidalijo įrašu socialiniame tinkle „Instagram“, kuriame jis neva nustemba, jog nevaidins pagrindinio herojaus – Žmogaus – voro.

 

View this post on Instagram

 

I just realized I’m not playing Spider-Man.

A post shared by Jake Gyllenhaal (@jakegyllenhaal) on

Jei nežinote Mysterio, tai yra veikėjas, kurį Stanas Lee su partneriu Steve’u Ditko sukūrė 1964-aisiais. Mysterio yra Kventino Beko alter-ego – iliuzijomis ir specialiaisiais efektais bandantis užslėpti savo nusikaltimus. „Toli nuo namų“ bus pirmas kartas, kada pamatysime šį veikėją didžiuosiusoe ekranuose.

Žmogus – voras sugrįš į ekranus su filmu „Žmogus – voras: Toli nuo namų“, kuris pasirodys 2019-ųjų vasarą. Filme vėl išyvsime Tomą Hollandą, Marisą Tomei bei Michaelą Keatoną. Taip pat skelbiama, jog juostoje pasirodys Samuelis L. Jacksonas, kuris vaidins Niką Fiurį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles