Japonai pristatys naują „Godzilos“ versiją

Japonai pristatys naują „Godzilos“ versiją

Iš vietos pagaliau pajudėjo naujo kino kompanijos „Toho“ vaidybinio filmo, kol kas vadinamo „Godzila 2016“ (angl. „Godzilla 2016“) kūrimo darbai – nuo 2004 m. tai bus pirmasis kultinės ugnimi spjaudančios pabaisos sugrįžimas į kino ekranus.

Todėl galima tikėtis, kad jau visai netrukus „Toho“ oficialiai paskelbs filmavimo pradžią. Šiuo metu intensyviai dirbama prie filmo scenarijaus – juostą „Toho“ tinklas planuoja pristatyti 2016 m. vasarą. Kino kompanija jau sukūrė „Godzila 2016“ internetinį puslapį.

Projektas studijos pritarimą gavo praeitų metų gruodį – tokiu būdu buvo sureaguota į pasaulinės sėkmės sulaukusią holivudinę Garetho Evanso versiją, kuriai kino studija „Warner Bros.“ ruošiasi kurti tęsinį. „Toho“ prodiuseris Taichi Ueda spaudai pareiškė, kad „atėjo laikas Japonijai sukurti filmą, kuris nenusileistų Holivudui“.

Vėliau, balandį, „Toho“ kad „Godzilą 2016“ kartu režisuos Hideaki Anno, geriausiai žinomas iš savo darbų „Evangelion“ animacinėje (anime) serijoje, ir kino efektų specialistas Shinji Higuchi, režisavęs šiemet pasirodžiusią pirmąją fantastinės dualogijos „Titano ataka“ (jap. „Shingeki no kyojin: Attack on Titan“) dalį. H. Anno taip pat kuria ir filmo scenarijų.

Nuo tada, kai „Toho“ pradėjo derinti projekto detales, kino kompanija daugiau praktiškai nieko nekomentuoja. Tačiau rugpjūčio mėnesį jų atstovas spaudai Higuchi atskleidė, kad kuriant „Godzilą 2016“ bus panaudotos „hibridinės“ technikos, taikytos ir abiems „Titano atakos“ filmams, kur pasitelkiant kompiuterinę grafiką aktoriai yra išdidinami iki milžiniškų humanoidų monstrų, įsilaužiančių per didžiulės sienos plyšius ir ryjančių gyventojus.

Deja, pirmąją „Titanų atakos“ dalį, kuri Japonijoje pradėta rodyti rugpjūčio 1 d., kino kritikai sutaršė į skutelius, o gautos pajamos nė iš tolo neprilygo didžiuliams „Toho“ lūkesčiams. Panašu, kad šiuos metus „Titano ataka“ baigs su 25 mln. JAV dolerių, kai filmo biudžetas buvo 40 mln. JAV dolerių ar net dar daugiau. Antroji dalis kino teatruose pradedama rodyti jau šį savaitgalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles