„Godzilos 2“ antrasis anonsas į kovą išleidžia Karalių Ghidorą, Mothrą ir Rodaną.

Tuo metu, kuomet šis filmas pasieks mūsų kino teatrus, jau bus praėję penkeri metai nuo paskutinio „Godzilos“ filmo, rodyto didžiuosiuose ekranuose. Bet, kaip yra sakoma, geri dalykai aplanko tuos, kurie kantriai laukia. Sprendžiant iš to, ką matėme iki šiol, atrodo, kad artėja filmas, kuris patiks visiems gigantiškų monstrų kovų gerbėjai.

„Warner Bros.“ ir „Legendary“ dar praeitą vasarą San Diego „Comic-Con“ suvažiavime paskelbė pirmą filmo anonsą ir kadrai visus tiesiog pritrenkė. Dabar Godzila grįžta dar vienam raundui kovų, o prie veiksmo prisijungs ir Mothra, Rodanas ir Karalius Ghidora. Kaip galime spėti, Godzila susivienys su Mothra kovai prieš Rodaną ir Ghidorą, o tai gali tapti vienomis geriausių kautynių visoje kino istorijoje.

Filme vėl išvysime Sally Hawkinsą ir Keną Watanabe, kurie vaidino ir pirmajame filme. Kartu su jais būsime supažindinti dar su daugeliu naujų filmui aktorių, tokių kaip Kyle‘as Chandleris, Vera Farmiga, Millie‘is Bobby‘is Brown‘as, Bradley‘is Whitfordas ir daugeliu kitų. Nors fanai filmą pasirinks žiūrėti dėl monstrų karaliaus, tvirtas aktorių kolektyvas tikrai nepatrukdys kuriant įtraukiantį  siužetą.

Beveik visos Holivudo studijos šiuo metu dirba prie skirtingų ir naujų kino visatų, o Godzilos ir Kongo kino visatos sulaukė bendro projekto bei buvo pradėti ir nauji filmavimo darbai. 2020 metais mus turėtų pasiekti filmas „Godzila prieš Kongą“, kurio mums teks palaukti. O kol tai darysime, galime pažiūrėti sparčiai artėjančio „Godzilos 2“ (angl. „Godzilla: King of Monsters“) anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles