„Gambitas“ prarado savo režisierių

„Gambitas“ prarado savo režisierių

Jau kurį laiką planuojamas „Iksmenų“ franšizės filmas „Gambitas“ (angl. „Gambit“) susidūrė su rimtais nesklandumais. Kaip praneša „Deadline“, iš filmo režisieriaus pareigų pasitraukė Rupertas Wyattas.

Kaip režisierius vėliau pareiškė oficialiame pranešime spaudai, iš projekto jis pasitraukė dėl jam neparankaus tvarkaraščio. Anksčiau buvo planuota, kad „Gambitas“ bus pradėtas filmuoti šių metų lapkritį, tačiau juostos kūrimo darbai buvo atidėti iki kitų metų pavasario. Pasak R. Wyatto, toks grafikas kertasi su kitu jo projektu ir jis privalo pasitraukti iš „Gambito“. Kol kas nėra žinių, dėl kokio projekto režisierius paliko šį filmą.

Tuo tarpu „Gambitą“ kurianti studija „20th Century Fox“ dabar neabejotinai suskubs ieškoti tinkamo pakeitimo režisieriui, kurio didžiausias pasiekimas kol kas buvo įspūdingasis 2011 metų filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ (angl. „Rise of the Planet of the Apes“). Galimi kandidatai į šią poziciją kol kas nėra aiškūs.

Tikėtina, kad R. Wyatto pasitraukimas pakeis ir visą filmo toną. Pagrindinį filmo veikėją įkūnysiantis ir „Gambitą“ prodiusuosiantis Channingas Tatumas yra geras R. Wyatto draugas, todėl tikėtina, kad bendras jų projektas būtų pasisekęs tikrai neblogai. Visgi „Iksmenų“ franšizė pastaraisiais metais atsigavo tikrai stipriai, todėl galima tikėtis, jog R. Wyattą pakeisiantis režisierius pademonstruos nemenką talentą.

„Gambitas“, kuriame taip pat vaidins aktorė Lea Seydoux, turėtų pasirodyti kitų metų spalio 7-ąją, nors pavėlintas juostos filmavimas premjerą veikiausiai nukels į 2017 metus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles