„Kloverfyldas 3“ – labiausiai laukiamas 2018 metų siaubo filmas

„Kloverfyldas 3“ – labiausiai laukiamas 2018 metų siaubo filmas

Anot internetinio pramogų portalo „Screenrant“, „Kloverfyldas 3“ (angl. „Cloverfield 3“) yra labiausiai laukiamas 2018-ų metų siaubo filmas. Žanro mėgėjams tai yra puiki žinia, turint omenyje, kad ankstesnioji dalis – „10-oji Kloverfyldo gatvė“ (angl. „10 Cloverfield Lane“) – suintrigavo netikėta ir kiek neužbaigta pabaiga, todėl aršiausi gerbėjai net negalėjo suabejoti, kad sulauksime tęsinio.

2017 metai siaubo žanrui buvo išties sėkmingi. Tai įrodo neįtikėtinos sėkmės sulaukęs siaubo filmas „Tas“ (angl. „It“), kuris kartu pelnė ir geriausius kritikų įvertinimus bei juosta „Pradink“ (angl. „Get Out“). Negalima pamiršti ir pastarosios juostos komercinės sėkmės – „Pradink“ kainavo tik 4,5 mln. JAV dolerių, tuo tarpu visame pasaulyje uždirbo net 254 mln. Nereikia pamiršti ir kitų žymių šių metų siaubo filmų, kurie buvo sutikti aplodismentais: „Skilimas“, „Svetimas 5“, „Anabelė: kūrimas“, „Pjūklas: Palikimas“ ir kt.

Tikimasi, kad kitais metais siaubo žanrų filmai ir toliau drebins kino ekranus – sausio mėnesį pasirodys, „Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas“ (angl. „Insidious: The Last Key“) bei spalio mėnesį pasirodysiantis „Helovinas“ (angl. „Halloween“). Ir visgi, įdomiausia, jog po milžiniškos „10-oji Kloverfyldo gatvės“ sėkmės, serija prikeliama trečiam gyvenimui. Tiesa, nors šįkart prie režisūros vairo stoja Julius Onah’as, naujausias tyrimas atskleidžia, kad kitais metais gerbėjai trečiosios „Kloverfyldo“ dalies laukia labiau, nei bet kurio kito siaubo filmo.

Vienas populiariausių bilietų prekybos bei naujienų portalų „Fandango“ paskelbė naujo tyrimo rezultatus, kurio tikslas buvo išsiaiškinti laukiamiausių filmų, personažų ir aktorių sąrašus, kurios apklausoje dalyvavo daugiau, nei 8000 „Fandango“ vartotojų. Ši atskleidė, kad „Kloverfyldas 3“ yra labiausiai laukiamas 2018 metų siaubo filmas. „Helovinas“ turėjo tenkintis antrąja vieta. Pristatome laukiamiausių 2018-ų metų siaubo filmų penketuką:

1. Trečioji „Kloverfyldo“ dalis (angl. „Cloverfield 3“);
2. „Helovinas“ (angl. „Halloween“);
3. „Purgenas: Sala“ (angl. „The Purge: The Island“);
4. „Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas“ (angl. „Insidious: The Last Key“);
5. „Rami vieta“ (angl. „A Quiet Place“).

Taigi, „Kloverfyldo“ serija šiuo metu priimtinesnė žiūrovams. Pasak apklaustų žmonių, šiuos papirko 2016 metais pasirodžiusi antroji dalis, kuri dėl išlaikomos baugios atmosferos ir nepriekaištingai atrodančios įtampos, kai kuriais atvejais stipriai lenkia pirmtaką (2007 m. „Projektas: Monstras“ (angl. „Cloverfield“)). „Kloverfyldas 3“ pirmauja tarp labiausiai laukiamų siaubo filmų naujųjų metų pradžioje, tačiau jeigu „Helovino“ kūrėjai pateiks daugiau žadančių naujienų – visa situacija gali pasikeisti. Primename, kad trečioji serijos dalis į kino teatrus atkeliaus jau vasario mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles