Naująjį Džokerį galbūt išvysime anksčiau, nei buvo tikėtasi

Prieš keletą dienų „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) režisieriaus Davido Ayero „Twitter“ paskyroje pasirodžiusi naujojo Džokerio nuotrauka, kurį įkūnija Jaredas Leto, pastatė ant kojų visus komiksų gerbėjus. Nesuskaičiuojamas pašiepiančių „memų“ skaičius auga kaip ant mielių, kaip ir gerbėjų nepasitenkinimas tokiu personažo įvaizdžiu.

Kino kūrėjai bando nuraminti Betmeno visatos gerbėjus, jog toks Džokerio įvaizdis buvo padarytas specialiai 75-ajam personažo gimtadieniui. Didžiausio visų laikų Betmeno priešo ir Gotemo piktadario debiutas komikso puslapiuose įvyko 1940 m. balandžio mėnesį. Kaip teigia studijos „Warner Bros.“ atstovai spaudai, personažas būsimame filme neturės jokių tatuiruočių.

Tačiau, pasirodžius skandalingai nuotraukai, pasklido vienas įdomus gandas, susijęs su jau kitais metais pasirodančiu filmu apie Betmeno ir Supermeno susidūrimą. Pirmiausia, tai Betmeno atlikėjo, Beno Afflecko atvykimas į Toronto miestą, kur šiuo metu vyksta „Savižudžių būrio“ filmavimas. Pasak artimų kino studijos „Warner Bros.“ šaltinių, Betmenas trumpam pasirodys filme. Tą gali patvirtinti ir Betmobilio atvykimas į filmavimo aikštelę. Antra – Jaredo Leto atliekamas Džokeris gali pasirodyti filme „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Superman: Dawn of Justice“).

Yra žinių, jog prieš keletą savaičių buvo filmuojamas svarbus prisiminimas (angl. flachback), kuriame Džokeris mirtinai sumuša Džeisoną Todą, kitaip žinomą, kaip Robinas. Toks epizodas keliauja iš 1988 metų komikso „Mirtis šeimoje“ (angl. „A Death in the Family“). Yra teorijų, jog šis prisiminimas pasirodys scenoje, kurioje Briusas Veinas pamatys Betmeno urve pakabintą Robino kostiumą.

Būtent dėl Robino nužudymo Džokeris atsidurs už grotų ir nuo tos vietos mes su juo susipažinsime „Savižudžių būryje“.

„Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ į viso pasaulio kino teatrus atkeliaus 2016 m. kovo 16 dieną, o „Savižudžių būrio“ pasirodymas numatytas 2016 m. rugpjūčio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles