Vienas mylimiausių Anglijos komikų Simonas Peggas juokins romantinėje komedijoje „Pavogtas pasimatymas“

Išsiilgusieji klasikinių romantinių komedijų bei mėgstantys modernesnes jų versijas pagaliau susitiks kino teatre – į Lietuvą atkeliauja širdį šildantis, jautrus, tačiau tuo metu, valiūkiškas ir subtilių erotinių užuominų kupinas filmas „Pavogtas pasimatymas“ (angl. „Man Up“).

Kerinčioje netikėtos pažinties istorijoje žiūrovai išvys meistriškai sujungtų tikrų romantikų vertų poelgių, nusivylimų ir šiuolaikinio humoro. Pagrindinius herojus Nensę ir Džeką įkūniję aktoriai Lake Bell ir Simonas Peggas jau yra giriami atgaivinę geriausias britų romantinės komedijos tradicijas.

Filmo „Pavogtas pasimatymas“ pasakojimas prasideda kai Nensė, kurios asmeninis gyvenimas nelabai nusisekęs, išsiruošia į tėvų santuokos jubiliejų. Traukinyje ji šnekučiuojasi su dešimčia metų jaunesne mergina, kuri jai parekomenduoja pačios skaitomą knygą. Nensės pakeleivė prasitaria, kad stotyje jos laukia niekuomet nematytas vyras, o jos skiriamasis ženklas tebus būtent ši knyga. Tačiau kaipgi be likimo ironijos – vos atvykus į stotį mergina išskuba iš vagono palikusi savo skaitinius. Nensė mėgina ją pasivyti, tačiau prieš ją išdygsta Džekas – vyras, laukęs merginos su knyga.

Neturėdama per daug laiko apsvarstymams Nensė leidžiasi į jaunatvišką avantiūrą ir neskuba naujajam kompanionui pasakyti tiesos. Jie puikiai drauge leidžia dieną, kuri virsta pašėlusiai linksmu vakaru, tačiau netikėtai sutiktas senas moters pažįstamas netyčia ją išduoda. Nusivylęs Džekas nutaria surasti Džesiką – merginą, kurios pasimatymą Nensė taip begėdiškai pavogė.

Žiūrovus užburs darnus ir labai juokingas S.Peggo bei L.Bell duetas. Filmo „Pavogtas pasimatymas“ istorija primins realaus gyvenimo situacijas, kuomet žmonės, kurie yra pernelyg suaugę ir pernelyg protingi, kartais pameta galvą.

Linksma britiška komedija apie gyvenimo džiaugsmą ir troškimą surasti sau artimą žmogų į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau gegužės 29 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles