Sandra Bullock ir režisierius Chrisas McKay‘us sujungs jėgas filmui „Atgimęs“

Sandra Bullock ir režisierius Chrisas McKay‘us sujungs jėgas filmui „Atgimęs“

Po milžiniškos sėkmės susilaukusio filmo „Paukščio narvelis“ (angl. „Birdbox“) transliuotojas „Netflix“ ir aktorė Sandra Bullock ir vėl bendradarbiauja. S. Bullock, filmo „Lego Betmenas. Filmas“ (angl. „The Lego Batman“) režisierius Chrisas McKay‘us ir kino studija „Vertigo Entertainment“ jungiasi bendram tikslui – įmonės „Millarworld“ komiksų knygelės „Reborn“ (liet. „Atgimęs“) adaptacijai.

Būsimoji juosta pasakoja apie Boni Blak, 80-metę moterį, kuri miršta ir prisikelia Andystrijoj – žemėje, pilnoje magiškų monstrų ir drakonų. Ji ir vėl savo gyvenimo jaunystėje ir naujoje žemėje randa visus savo mylimuosius, išskyrus savo velionį vyrą. Tam, kad jį surastų, Boni privalo tapti didvyre.

Ch. McKay‘us režisuos ir šį filmą, kuris paremtas rašytojo Marko Millaro ir dailininko Grego Capullo komiksu, o aktorė S. Bullock ir Roy‘us Lee bei  Miri Yoon bus šio filmo prodiuseriai. M. Millaras ir G. Capullo bus vykdantieji prodiuseriai, o jiems padės Samantha Nisenboim.

2017 m. Ch. McKay‘aus sukurtas „Lego Betmenas. Filmas“ susilaukė gausybės teigiamų atsiliepimų ir uždirbo 311 milijonų dolerių. Aktorė S. Bullock grįžta po juostos „Paukščio narvelis“ – trilerio, tapusio bene didžiausiu „Netflix“ kino hitu, kuris, pasak statistikos, šioje platformoje buvo peržiūrėtas daugiau nei 45 milijonų lankytojų per septynias dienas nuo filmo išleidimo gruodį.

M. Millaras iškilo ankstyvais 2000-aisiais, kaip vienas žymiausių komiksų kūrėjų su savo kūriniu „Ultimates“ „Marvel“ kompanijoje, o tai padėjo įkvėpti visą „Marvel visatą“ ir į ją atvesti Samuelį L. Jacksoną kaip veikėją Niką Furį.

„Netflix“ įsigijo „Millarworld“ 2017 m. rugpjūtį. Šis transliuotojas šiuo metu taip pat kuria ir tokius serialus kaip „Jupiter’s Legacy“ (liet. „Jupiterio palikimas“) bei „American Jesus“ (liet. „Amerikos Jėzus“), o trys komiksų tematikos filmai, įskaitant ir „Empress“ (liet. „Imperatorė“), „Huck“ (liet. „Hekas“) ir „Sharkey the Bounty Hunter“ (liet. „Galvų medžiotojas Šarkis“) dar laukia savo eilės.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles