Naomi Watts ir Tomas Sizemore‘as prisijungia prie „Tvin Pykso miestelio“ tęsinio

Naomi Watts ir Tomas Sizemore‘as prisijungia prie „Tvin Pykso miestelio“ tęsinio

Kitais metais pasirodysiantis serialo „Tvin Pykso miestelis“ (angl. „Twin Peaks“) tęsinys yra vienas labiausiai saugomų šiuo metu kuriamų projektų, tačiau kai kurių paslapčių negali apsaugoti ir Davidas Lynchas. Šįkart „Deadline“ paskelbė dar kelis garsius vardus, prisijungiančius prie serialo.

Pranešama, kad naujosiose serijose pasirodys aktorė NaomiWatts. Didžiausios šlovės sulaukusi po pasirodymo D. Lyncho filme „Malholando kelias“ (angl. „Mulholland Dr.“), aktorė paskutinį kartą platesniame žiūrovų akiratyje pasirodė filme „Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“), laimėjusiame Oskarą kaip geriausias 2014 m. filmas.

Prie serialo taip pat prisijungė Tomas Sizemore‘as. Nors jis negarsėja kaip Holivudo žvaigždė, aktorius yra pasirodęs ne viename žymiame filme – jo filmografijoje yra tokie pavadinimai kaip „Tikra romantika“ (angl. „True Romance“), „Karštis“ (angl. „Heat“) ar „Gelbstint eilinį Rajeną“ (angl. „Saving Private Ryan“).

Kaip visada, visiškai neaišku, kokius veikėjus įkūnys šie aktoriai. Lygiai taip pat niekas vis dar nežino, ką naujosiose serijose, pratęsiančiose prieš 25 metus pasibaigusią istoriją, veiks aktorės Laura Dern, Jennifer Jason Leigh bei Amanda Seyfried. Kol kas vienintelis oficialiai į serialą sugrįžtantis aktorius yra Kyle‘as MacLachlanas, nors neabejojama, kad į „Tvin Pykso miestelį“ grįš ir daugiau originaliųjų aktorių, tarp kurių bus ir keistąjį FTB agentą įkūnijantis pats D. Lynchas.

„Tvin Pykso miestelis“ į televiziją sugrįš pirmojoje 2017 metų pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles