Į televizijos ekranus sugrįš ir „Išbandymų diena“

2001-ais metais su Denzeliu Washingtonu pasirodžiusi kriminalinė drama „Išbandymų diena“ (angl. „Training Day“) buvo nominuota dviems Oskarams, bet laurus pelnyti pavyko tik pagrindiniam aktoriui toje pačioje kategorijoje. Šiuo metu yra skelbiama, kad kanalas „CBS“ neužilgo turėtų sugrąžinti ir filmo motyvais sukurtą serialą.

Filmo režisierius Antoine Fuqua sutiko užsiimti įvadinės serijos darbais bei prisijungti prie prodiuserio Jerry Bruckheimerio. Pasak „CBS“, šiuo metu planuojama sukurti tik pirmąją seriją, o jeigu ji bus teigiamai priimta ir serialo žiūrovų – netrukus pratęsta pilnam sezonui. Serialo scenaristu tapo Willas Beallas, kuris kartu tapo ir vienu vykdančiuoju prodiuserių. W. Beallas anksčiau yra dirbęs su tokiais projektais, kaip „Kastlas“ (angl. „Castle“) ir „Gangsterių medžiotojai“ (angl. „Gangster Squad“).

Serialo scenarijus turėtų nusikelti praėjus penkiolikai metų po originalios juostos įvykiu. Pagrindiniu veikėju ir vėl taps idealistinių pažiūrų jaunasis policijos pareigūnas afroamerikietis, kuris gauna užduotį su kolega kaukaziečiu prisijungti prie elitinių pajėgų būrio. Primename, kad filme šiuos vaidmenis buvo gavę Ethanas Hawke’as ir Denzelis Washingtonas.

Antoine’o Fuqua juosta „Išbandymų diena“ yra ne tik žiūrima, bet ir liaupsinama iki pat šių dienų. Šiais laikais Holivude vyrauja tendencijos serialų pavidalu į televizijos ekranus grąžinti praėjusių dešimtmečių žiūrimiausius projektus, tad buvo galima sulaukti ir „Išbandymų dienos“. Televizijos savo antram gyvenimui jau yra sugrąžinusios „Įspėjantį pranešimą“ (angl. „Minority Report“) ir „Šalutinį efektą“ (angl. „Limitless“), o „Piko valanda“ (angl. „Rush Hour“) sugrįš paskutinę Kovo mėnesio dieną. Ir visgi, dauguma atgimstančių serialų antrojo sezono nesulaukia, tačiau „CBS“ tikisi, kad būtent originalios juostos režisierius serialui suteiks galimybę vadintis sėkmingu perdirbiniu.

Kada serialas turėtų būti filmuojamas – nepranešama, tačiau įvadinę seriją norima pristatyti jau šių metų rugpjūtį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles