B. Pittas vaidins žmonos A. Jolie režisuojamame filme „Afrika“

B. Pittas vaidins žmonos A. Jolie režisuojamame filme „Afrika“

Vis labiau į režisūrą pasinerianti Angelina Jolie dar kartą imasi jos taip pamėgto žanro – biografinės dramos. Kaip praneša portalas „The Wrap“, aktorė ir režisierė studijai „Sundance“ statys filmą „Afrika“ (angl. „Africa“), kuriame pagrindinį vaidmenį turėtų atlikti jos vyras, vienas geidžiamiausių Holivudo aktorių Bradas Pittas.

Scenarijų juostai parašė už „Forestą Gampą“ Oskarą laimėjęs režisierius Ericas Rothas. „Beveik visą savo gyvenimą jaučiau trauką Afrikai ir jos kultūrai. Mane labai sujaudino Erico scenarijus apie žmogų, kuris įsitraukė į žiaurų konfliktą su dramblių brakonieriais. Scenarijuje puikiai aprašomi žmogaus sukeliami padariniai ir jaučiama atsakomybė už visą jį supantį pasaulį“, – teigė būsima juostos režisierė A. Jolie.

Biografinėje dramoje bus pasakojama apie devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje gyvenusį archeologą Richardą Leakey‘į, kuris nuvykęs į Afriką pamilsta žemyną ir nuostabią jo gamtą. Garsusis archeologas tampa dramblių sergėtoju nuo brakonierių, siautėjančių Kenijoje. Būtent R. Leakey‘į ir turėtų suvaidinti B. Pittas.

Kurdama naująjį savo režisuojamą filmą A. Jolie dar kartą susivienys su kinematografu Rogeriu Deakinsu, su kuriuo bendrai darbai buvo vykdomi kuriant dar dabar mūsų kinuose rodomą biografinę dramą „Nepalūžęs“ (angl. „Unbroken“).

B. Pittas su A. Jolie pirmąkart kartu dirbo vaidindami filme „Ponas ir ponia Smitai“ (angl. „Mr. & Mrs. Smith“). Aktorius taip pat su žmona dirba prie jos trečiojo režisūrinio projekto „Prie jūros“ (angl. „By the Sea“).

„Afrika“ turėtų būt pradėta filmuoti dar vasaros pradžioje, todėl labai tikėtina, kad filmą kino teatruose galėsime išvysti per kitų metų apdovanojimų sezono maratoną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles